Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Tottenham Hotspur U21 - Nottingham Forest U21 - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Sędzia
George Laflin
Stadion
Hotspur Way Training Centre
Miasto
London

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Tottenham Hotspur U21 — wygrane
0 Remisy
0 Nottingham Forest U21 — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
4:3
Średnia goli
7
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Tottenham Hotspur U21
1
Bez porażki — Nottingham Forest U21
0

Tottenham Hotspur U21 u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Nottingham Forest U21 u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Tottenham Hotspur U21
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Tottenham Hotspur U21 -4.5
Bramki: Nottingham Forest U21 -2.5
Porada Winner : Tottenham Hotspur U21
Tottenham Hotspur U21 35%
Remis 35%
Nottingham Forest U21 30%

Porównanie drużyn

Tottenham Hotspur U21
Tottenham Hotspur U21
vs
Nottingham Forest U21
Nottingham Forest U21
43% Forma 57%
70% Atak 30%
25% Obrona 75%
0% Rozkład Poissona 100%
100% Bezpośrednie starcia 0%
57% Bramki 43%
48.8% Łącznie 51.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Tottenham Hotspur U21

Forma 50%
Atak 33%
Obrona 71%
Bramki strzelone 7 średnio 3.5
Bramki stracone 6 średnio 3.0
Forma w lidze
W P

Nottingham Forest U21

Forma 67%
Atak 14%
Obrona 90%
Bramki strzelone 3 średnio 1.5
Bramki stracone 2 średnio 1.0
Forma w lidze
W R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Tottenham Hotspur U21 - Nottingham Forest U21?
Według predykcji wygra Tottenham Hotspur U21. Szanse: Tottenham Hotspur U21 35% / Remis 35% / Nottingham Forest U21 30%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Tottenham Hotspur U21 - Nottingham Forest U21?
Winner : Tottenham Hotspur U21