Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Truro City - Altrincham - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
18. kolejka
Stadion
Truro Sports Hub

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Truro City
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Truro City -2.5
Bramki: Altrincham -1.5
Porada Double chance : Truro City or draw
Truro City 45%
Remis 45%
Altrincham 10%

Porównanie drużyn

Truro City
Truro City
vs
Altrincham
Altrincham
50% Forma 50%
60% Atak 40%
35% Obrona 65%
63% Rozkład Poissona 37%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
52.0% Łącznie 48.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Truro City

Forma 33%
Atak 43%
Obrona 21%
Bramki strzelone 6 średnio 1.2
Bramki stracone 11 średnio 2.2
Forma w lidze
P P P P P W R P P P P W P R W R P

Altrincham

Forma 33%
Atak 29%
Obrona 57%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W P P P W P W W P P P P P R P R W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Truro City - Altrincham?
Według predykcji wygra Truro City. Szanse: Truro City 45% / Remis 45% / Altrincham 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Truro City - Altrincham?
Double chance : Truro City or draw