Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Trygg/Lade
Trygg/Lade
09.08.2025
3:2
Koniec
Kvik Trondheim
Kvik Trondheim

Trygg/Lade - Kvik Trondheim - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
OBOS Kunstgressbane
Miasto
Trondheim

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Trygg/Lade — wygrane
1 Remisy
0 Kvik Trondheim — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
2:2
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
1 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Trygg/Lade
1
Bez porażki — Kvik Trondheim
1

Trygg/Lade u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Kvik Trondheim u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Trygg/Lade
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Trygg/Lade -3.5
Bramki: Kvik Trondheim -1.5
Porada Winner : Trygg/Lade
Trygg/Lade 45%
Remis 45%
Kvik Trondheim 10%

Porównanie drużyn

Trygg/Lade
Trygg/Lade
vs
Kvik Trondheim
Kvik Trondheim
88% Forma 12%
72% Atak 28%
80% Obrona 20%
95% Rozkład Poissona 5%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
72.5% Łącznie 27.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Trygg/Lade

Forma 100%
Atak 59%
Obrona 86%
Bramki strzelone 13 średnio 2.6
Bramki stracone 3 średnio 0.6
Forma w lidze
P W W R W R W W W W W W W W

Kvik Trondheim

Forma 13%
Atak 23%
Obrona 45%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 12 średnio 2.4
Forma w lidze
P P W W R R W R W P R P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Trygg/Lade - Kvik Trondheim?
Według predykcji wygra Trygg/Lade. Szanse: Trygg/Lade 45% / Remis 45% / Kvik Trondheim 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Trygg/Lade - Kvik Trondheim?
Winner : Trygg/Lade