Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

TSV Steinbach - Bayern Alzenau - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
SIBRE Sportzentrum Haarwasen Haiger
Miasto
Haiger

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 TSV Steinbach — wygrane
0 Remisy
0 Bayern Alzenau — wygrane
Mecze
3
Bilans bramek
11:2
Średnia goli
4.33
Powyżej 2,5 gola
3 (100%)
Obie drużyny strzeliły
2 (67%)
Czyste konta
1:0
Bez porażki — TSV Steinbach
3
Bez porażki — Bayern Alzenau
0

TSV Steinbach u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Bayern Alzenau u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca TSV Steinbach
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: TSV Steinbach -2.5
Bramki: Bayern Alzenau -2.5
Porada Double chance : TSV Steinbach or draw
TSV Steinbach 45%
Remis 45%
Bayern Alzenau 10%

Porównanie drużyn

TSV Steinbach
TSV Steinbach
vs
Bayern Alzenau
Bayern Alzenau
50% Forma 50%
42% Atak 58%
65% Obrona 35%
74% Rozkład Poissona 26%
91% Bezpośrednie starcia 9%
85% Bramki 15%
67.8% Łącznie 32.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

TSV Steinbach

Forma 27%
Atak 29%
Obrona 65%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W W W W R P R R R

Bayern Alzenau

Forma 27%
Atak 41%
Obrona 35%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 11 średnio 2.2
Forma w lidze
P P R W R P P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz TSV Steinbach - Bayern Alzenau?
Według predykcji wygra TSV Steinbach. Szanse: TSV Steinbach 45% / Remis 45% / Bayern Alzenau 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz TSV Steinbach - Bayern Alzenau?
Double chance : TSV Steinbach or draw