Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Turbine Potsdam W - SC Freiburg W - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Sędzia
K. Heimann
Stadion
Karl-Liebknecht-Stadion
Miasto
Potsdam

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

6 Turbine Potsdam W — wygrane
2 Remisy
7 SC Freiburg W — wygrane
Mecze
15
Bilans bramek
19:23
Średnia goli
2.8
Powyżej 2,5 gola
8 (53%)
Obie drużyny strzeliły
6 (40%)
Czyste konta
5:5
Bez porażki — Turbine Potsdam W
0
Bez porażki — SC Freiburg W
1

Turbine Potsdam W u siebie: 4 zwycięstw, 0 remisów, 3 porażek

SC Freiburg W u siebie: 4 zwycięstw, 2 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca SC Freiburg W
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Turbine Potsdam W -1.5
Bramki: SC Freiburg W -3.5
Porada Winner : SC Freiburg W
Turbine Potsdam W 10%
Remis 45%
SC Freiburg W 45%

Porównanie drużyn

Turbine Potsdam W
Turbine Potsdam W
vs
SC Freiburg W
SC Freiburg W
0% Forma 100%
22% Atak 78%
20% Obrona 80%
5% Rozkład Poissona 95%
50% Bezpośrednie starcia 50%
25% Bramki 75%
24.4% Łącznie 75.6%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Turbine Potsdam W

Forma 0%
Atak 13%
Obrona 0%
Bramki strzelone 2 średnio 0.4
Bramki stracone 20 średnio 4.0
Forma w lidze
P P P P P P P R P P P P P P P

SC Freiburg W

Forma 60%
Atak 44%
Obrona 69%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 5 średnio 1.0
Forma w lidze
P W R W W P W P R W W P P W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Turbine Potsdam W - SC Freiburg W?
Według predykcji wygra SC Freiburg W. Szanse: Turbine Potsdam W 10% / Remis 45% / SC Freiburg W 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Turbine Potsdam W - SC Freiburg W?
Winner : SC Freiburg W