Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Union San Felipe
Union San Felipe
07.06.2025
1:2
Koniec
San Marcos de Arica
San Marcos de Arica

Union San Felipe - San Marcos de Arica - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
13. kolejka
Stadion
Estadio Municipal de San Felipe
Miasto
San Felipe

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

4 Union San Felipe — wygrane
2 Remisy
3 San Marcos de Arica — wygrane
Mecze
9
Bilans bramek
10:8
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
4 (44%)
Obie drużyny strzeliły
3 (33%)
Czyste konta
5:3
Bez porażki — Union San Felipe
1
Bez porażki — San Marcos de Arica
0

Union San Felipe u siebie: 2 zwycięstw, 2 remisów, 1 porażek

San Marcos de Arica u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca San Marcos de Arica
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Union San Felipe -1.5
Bramki: San Marcos de Arica -2.5
Porada Double chance : draw or San Marcos de Arica
Union San Felipe 10%
Remis 45%
San Marcos de Arica 45%

Porównanie drużyn

Union San Felipe
Union San Felipe
vs
San Marcos de Arica
San Marcos de Arica
31% Forma 69%
30% Atak 70%
43% Obrona 57%
12% Rozkład Poissona 88%
71% Bezpośrednie starcia 29%
70% Bramki 30%
42.8% Łącznie 57.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Union San Felipe

Forma 27%
Atak 50%
Obrona 0%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
R P P P R P R W P P P R

San Marcos de Arica

Forma 60%
Atak 100%
Obrona 0%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
P R W P W W W W W P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Union San Felipe - San Marcos de Arica?
Według predykcji wygra San Marcos de Arica. Szanse: Union San Felipe 10% / Remis 45% / San Marcos de Arica 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Union San Felipe - San Marcos de Arica?
Double chance : draw or San Marcos de Arica