Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Union Santa Fe - Gimnasia L.P. - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Sędzia
Pablo Echavarria, Argentina
Stadion
Estadio 15 de Abril
Miasto
Ciudad de Santa Fe, Provincia de Santa Fe

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

4 Union Santa Fe — wygrane
2 Remisy
4 Gimnasia L.P. — wygrane
Mecze
10
Bilans bramek
9:11
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
1 (10%)
Obie drużyny strzeliły
3 (30%)
Czyste konta
4:3
Bez porażki — Union Santa Fe
1
Bez porażki — Gimnasia L.P.
0

Union Santa Fe u siebie: 3 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Gimnasia L.P. u siebie: 3 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Gimnasia L.P.
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -2.5 bramek
Bramki: Union Santa Fe -1.5
Bramki: Gimnasia L.P. -1.5
Porada Combo Double chance : draw or Gimnasia L.P. and -2.5 goals
Union Santa Fe 10%
Remis 45%
Gimnasia L.P. 45%

Porównanie drużyn

Union Santa Fe
Union Santa Fe
vs
Gimnasia L.P.
Gimnasia L.P.
17% Forma 83%
17% Atak 83%
33% Obrona 67%
62% Rozkład Poissona 38%
40% Bezpośrednie starcia 60%
45% Bramki 55%
35.7% Łącznie 64.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Union Santa Fe

Forma 13%
Atak 17%
Obrona 33%
Bramki strzelone 1 średnio 0.2
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P R P P R P

Gimnasia L.P.

Forma 67%
Atak 83%
Obrona 67%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 2 średnio 0.4
Forma w lidze
P P P W R W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Union Santa Fe - Gimnasia L.P.?
Według predykcji wygra Gimnasia L.P.. Szanse: Union Santa Fe 10% / Remis 45% / Gimnasia L.P. 45%.
Ile bramek padnie w meczu Union Santa Fe - Gimnasia L.P.?
Predykcja sugeruje poniżej 2.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Gimnasia L.P. and -2.5 goals.