Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
US Tataouine
US Tataouine
13.04.2025
0:1
Koniec
US Monastirienne
US Monastirienne

US Tataouine - US Monastirienne - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
26. kolejka
Stadion
Stade Néjib Khattab
Miasto
Tataouine

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 US Tataouine — wygrane
3 Remisy
7 US Monastirienne — wygrane
Mecze
11
Bilans bramek
9:28
Średnia goli
3.36
Powyżej 2,5 gola
8 (73%)
Obie drużyny strzeliły
6 (55%)
Czyste konta
0:5
Bez porażki — US Tataouine
0
Bez porażki — US Monastirienne
5

US Tataouine u siebie: 1 zwycięstw, 2 remisów, 2 porażek

US Monastirienne u siebie: 5 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca US Monastirienne
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under -3.5 bramek
Bramki: US Tataouine -1.5
Bramki: US Monastirienne -2.5
Porada Combo Double chance : draw or US Monastirienne and -3.5 goals
US Tataouine 0%
Remis 50%
US Monastirienne 50%

Porównanie drużyn

US Tataouine
US Tataouine
vs
US Monastirienne
US Monastirienne
28% Forma 72%
38% Atak 63%
20% Obrona 80%
14% Rozkład Poissona 86%
7% Bezpośrednie starcia 93%
18% Bramki 82%
20.8% Łącznie 79.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

US Tataouine

Forma 33%
Atak 23%
Obrona 69%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P W P P P P P P P W P R P P P P P P W W R P P R W

US Monastirienne

Forma 87%
Atak 38%
Obrona 92%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 1 średnio 0.2
Forma w lidze
R W R W W W R R W R W W W R W P P W R W W W R W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz US Tataouine - US Monastirienne?
Według predykcji wygra US Monastirienne. Szanse: US Tataouine 0% / Remis 50% / US Monastirienne 50%.
Ile bramek padnie w meczu US Tataouine - US Monastirienne?
Predykcja sugeruje poniżej 3.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or US Monastirienne and -3.5 goals.