Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Utsikten - Vasteras SK FK - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
5. kolejka
Sędzia
Fredrik Oppong, Sweden
Stadion
Bravida Arena
Miasto
Göteborg

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Utsikten — wygrane
0 Remisy
3 Vasteras SK FK — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
8:5
Średnia goli
2.6
Powyżej 2,5 gola
3 (60%)
Obie drużyny strzeliły
1 (20%)
Czyste konta
2:2
Bez porażki — Utsikten
0
Bez porażki — Vasteras SK FK
1

Utsikten u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Vasteras SK FK u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Vasteras SK FK
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Utsikten -2.5
Bramki: Vasteras SK FK -2.5
Porada Double chance : draw or Vasteras SK FK
Utsikten 10%
Remis 45%
Vasteras SK FK 45%

Porównanie drużyn

Utsikten
Utsikten
vs
Vasteras SK FK
Vasteras SK FK
30% Forma 70%
60% Atak 40%
30% Obrona 70%
51% Rozkład Poissona 49%
40% Bezpośrednie starcia 60%
62% Bramki 38%
45.5% Łącznie 54.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Utsikten

Forma 25%
Atak 46%
Obrona 46%
Bramki strzelone 6 średnio 1.5
Bramki stracone 7 średnio 1.8
Forma w lidze
P P P W

Vasteras SK FK

Forma 58%
Atak 31%
Obrona 77%
Bramki strzelone 4 średnio 1.0
Bramki stracone 3 średnio 0.8
Forma w lidze
W R W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Utsikten - Vasteras SK FK?
Według predykcji wygra Vasteras SK FK. Szanse: Utsikten 10% / Remis 45% / Vasteras SK FK 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Utsikten - Vasteras SK FK?
Double chance : draw or Vasteras SK FK