Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Vestri - IBV Vestmannaeyjar - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Kerecis Stadium - artificial grass
Miasto
Hnífsdalur, Ísafjarðabær

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

4 Vestri — wygrane
1 Remisy
2 IBV Vestmannaeyjar — wygrane
Mecze
7
Bilans bramek
14:11
Średnia goli
3.57
Powyżej 2,5 gola
5 (71%)
Obie drużyny strzeliły
4 (57%)
Czyste konta
2:1
Bez porażki — Vestri
3
Bez porażki — IBV Vestmannaeyjar
0

Vestri u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

IBV Vestmannaeyjar u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca IBV Vestmannaeyjar
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Vestri -1.5
Bramki: IBV Vestmannaeyjar -2.5
Porada Double chance : draw or IBV Vestmannaeyjar
Vestri 10%
Remis 45%
IBV Vestmannaeyjar 45%

Porównanie drużyn

Vestri
Vestri
vs
IBV Vestmannaeyjar
IBV Vestmannaeyjar
10% Forma 90%
31% Atak 69%
21% Obrona 79%
57% Rozkład Poissona 43%
80% Bezpośrednie starcia 20%
64% Bramki 36%
43.8% Łącznie 56.2%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Vestri

Forma 7%
Atak 31%
Obrona 0%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 15 średnio 3.0
Forma w lidze
R W W P W W P W P P W P P P P W R W P P R P P

IBV Vestmannaeyjar

Forma 60%
Atak 69%
Obrona 69%
Bramki strzelone 9 średnio 1.8
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P R W W P P R P W W P P P R W P W P W R W R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Vestri - IBV Vestmannaeyjar?
Według predykcji wygra IBV Vestmannaeyjar. Szanse: Vestri 10% / Remis 45% / IBV Vestmannaeyjar 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Vestri - IBV Vestmannaeyjar?
Double chance : draw or IBV Vestmannaeyjar