Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

VfR Neumünster - Hohenwestedt - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Grümmi-Arena
Miasto
Neumünster

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 VfR Neumünster — wygrane
1 Remisy
2 Hohenwestedt — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
6:6
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
2 (50%)
Obie drużyny strzeliły
3 (75%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — VfR Neumünster
1
Bez porażki — Hohenwestedt
2

VfR Neumünster u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Hohenwestedt u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hohenwestedt
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: VfR Neumünster -2.5
Bramki: Hohenwestedt -3.5
Porada Combo Double chance : draw or Hohenwestedt and +1.5 goals
VfR Neumünster 10%
Remis 45%
Hohenwestedt 45%

Porównanie drużyn

VfR Neumünster
VfR Neumünster
vs
Hohenwestedt
Hohenwestedt
55% Forma 45%
59% Atak 41%
40% Obrona 60%
42% Rozkład Poissona 58%
36% Bezpośrednie starcia 64%
50% Bramki 50%
47.0% Łącznie 53.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

VfR Neumünster

Forma 40%
Atak 71%
Obrona 0%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 15 średnio 3.0
Forma w lidze
W W P W W W P P P

Hohenwestedt

Forma 33%
Atak 50%
Obrona 29%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
W P P P R R P W P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz VfR Neumünster - Hohenwestedt?
Według predykcji wygra Hohenwestedt. Szanse: VfR Neumünster 10% / Remis 45% / Hohenwestedt 45%.
Ile bramek padnie w meczu VfR Neumünster - Hohenwestedt?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : draw or Hohenwestedt and +1.5 goals.