Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Vikingur Olafsiik - Ægir - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
4. kolejka
Stadion
Ólafsvíkurvöllur
Miasto
Ólafsvik

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Vikingur Olafsiik — wygrane
2 Remisy
0 Ægir — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
10:5
Średnia goli
3.75
Powyżej 2,5 gola
3 (75%)
Obie drużyny strzeliły
3 (75%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Vikingur Olafsiik
4
Bez porażki — Ægir
1

Vikingur Olafsiik u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Ægir u siebie: 0 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Vikingur Olafsiik
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Vikingur Olafsiik -2.5
Bramki: Ægir -2.5
Porada Double chance : Vikingur Olafsiik or draw
Vikingur Olafsiik 45%
Remis 45%
Ægir 10%

Porównanie drużyn

Vikingur Olafsiik
Vikingur Olafsiik
vs
Ægir
Ægir
56% Forma 44%
60% Atak 40%
50% Obrona 50%
0% Rozkład Poissona 0%
80% Bezpośrednie starcia 20%
67% Bramki 33%
62.6% Łącznie 37.4%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Vikingur Olafsiik

Forma 56%
Atak 43%
Obrona 79%
Bramki strzelone 6 średnio 2.0
Bramki stracone 3 średnio 1.0
Forma w lidze
R W R

Ægir

Forma 44%
Atak 29%
Obrona 79%
Bramki strzelone 4 średnio 1.3
Bramki stracone 3 średnio 1.0
Forma w lidze
R P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Vikingur Olafsiik - Ægir?
Według predykcji wygra Vikingur Olafsiik. Szanse: Vikingur Olafsiik 45% / Remis 45% / Ægir 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Vikingur Olafsiik - Ægir?
Double chance : Vikingur Olafsiik or draw