Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Viktoria Žižkov - Slavia Praga II - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
24. kolejka
Stadion
eFotbal aréna
Miasto
Praha

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Viktoria Žižkov — wygrane
4 Remisy
0 Slavia Praga II — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
8:8
Średnia goli
4
Powyżej 2,5 gola
4 (100%)
Obie drużyny strzeliły
4 (100%)
Czyste konta
0:0
Bez porażki — Viktoria Žižkov
4
Bez porażki — Slavia Praga II
4

Viktoria Žižkov u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Slavia Praga II u siebie: 0 zwycięstw, 3 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Viktoria Žižkov
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Viktoria Žižkov -2.5
Bramki: Slavia Praga II -2.5
Porada Double chance : Viktoria Žižkov or draw
Viktoria Žižkov 45%
Remis 45%
Slavia Praga II 10%

Porównanie drużyn

Viktoria Žižkov
Viktoria Žižkov
vs
Slavia Praga II
Slavia Praga II
64% Forma 36%
70% Atak 30%
33% Obrona 67%
47% Rozkład Poissona 53%
50% Bezpośrednie starcia 50%
50% Bramki 50%
52.3% Łącznie 47.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Viktoria Žižkov

Forma 47%
Atak 41%
Obrona 53%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
R P R W P W R P R W P W W W P R W P P W P R W

Slavia Praga II

Forma 27%
Atak 18%
Obrona 76%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P W W P P W R P R W R P P R W R W W R R P R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Viktoria Žižkov - Slavia Praga II?
Według predykcji wygra Viktoria Žižkov. Szanse: Viktoria Žižkov 45% / Remis 45% / Slavia Praga II 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Viktoria Žižkov - Slavia Praga II?
Double chance : Viktoria Žižkov or draw