Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Villa Dalmine
Villa Dalmine
26.07.2025
1:0
Koniec
Dock Sud
Dock Sud

Villa Dalmine - Dock Sud - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
6. kolejka
Stadion
Estadio El Coliseo de Mitre y Puccini
Miasto
Campana, Provincia de Buenos Aires

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Villa Dalmine — wygrane
3 Remisy
1 Dock Sud — wygrane
Mecze
5
Bilans bramek
3:4
Średnia goli
1.4
Powyżej 2,5 gola
0 (0%)
Obie drużyny strzeliły
2 (40%)
Czyste konta
2:2
Bez porażki — Villa Dalmine
2
Bez porażki — Dock Sud
4

Villa Dalmine u siebie: 0 zwycięstw, 2 remisów, 0 porażek

Dock Sud u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Dock Sud
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Villa Dalmine -1.5
Bramki: Dock Sud -2.5
Porada Double chance : draw or Dock Sud
Villa Dalmine 10%
Remis 45%
Dock Sud 45%

Porównanie drużyn

Villa Dalmine
Villa Dalmine
vs
Dock Sud
Dock Sud
29% Forma 71%
50% Atak 50%
36% Obrona 64%
40% Rozkład Poissona 60%
50% Bezpośrednie starcia 50%
43% Bramki 57%
41.3% Łącznie 58.7%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Villa Dalmine

Forma 13%
Atak 38%
Obrona 13%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
R R P R W R P R R W W P W R R W P P P P P P P R R

Dock Sud

Forma 33%
Atak 38%
Obrona 50%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P R W W W R P P R W R R W R P W R W P W R W P R P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Villa Dalmine - Dock Sud?
Według predykcji wygra Dock Sud. Szanse: Villa Dalmine 10% / Remis 45% / Dock Sud 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Villa Dalmine - Dock Sud?
Double chance : draw or Dock Sud