Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Völsungur - Dalvík / Reynir - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
PCC völlurinn Húsavík
Miasto
Húsavík

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

0 Völsungur — wygrane
2 Remisy
4 Dalvík / Reynir — wygrane
Mecze
6
Bilans bramek
9:17
Średnia goli
4.33
Powyżej 2,5 gola
4 (67%)
Obie drużyny strzeliły
5 (83%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Völsungur
0
Bez porażki — Dalvík / Reynir
6

Völsungur u siebie: 0 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Dalvík / Reynir u siebie: 2 zwycięstw, 1 remisów, 0 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Dalvík / Reynir
Zwycięzca czy remis? Tak
Porada Double chance : draw or Dalvík / Reynir
Völsungur 0%
Remis 50%
Dalvík / Reynir 50%

Porównanie drużyn

Völsungur
Völsungur
vs
Dalvík / Reynir
Dalvík / Reynir
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
15% Bezpośrednie starcia 85%
35% Bramki 65%
25.0% Łącznie 75.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Völsungur

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Dalvík / Reynir

Forma 0%
Atak 0%
Obrona 0%
Bramki strzelone 0 średnio 0.0
Bramki stracone 0 średnio 0.0

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Völsungur - Dalvík / Reynir?
Według predykcji wygra Dalvík / Reynir. Szanse: Völsungur 0% / Remis 50% / Dalvík / Reynir 50%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Völsungur - Dalvík / Reynir?
Double chance : draw or Dalvík / Reynir