Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
VSK Århus
VSK Århus
20.09.2025
0:1
Koniec
Ishøj
Ishøj

VSK Århus - Ishøj - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
8. kolejka
Stadion
Ceres Park Vejlby
Miasto
Risskov

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 VSK Århus — wygrane
2 Remisy
3 Ishøj — wygrane
Mecze
8
Bilans bramek
14:12
Średnia goli
3.25
Powyżej 2,5 gola
5 (63%)
Obie drużyny strzeliły
6 (75%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — VSK Århus
0
Bez porażki — Ishøj
3

VSK Århus u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Ishøj u siebie: 1 zwycięstw, 1 remisów, 2 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca VSK Århus
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: VSK Århus -2.5
Bramki: Ishøj -2.5
Porada Double chance : VSK Århus or draw
VSK Århus 45%
Remis 45%
Ishøj 10%

Porównanie drużyn

VSK Århus
VSK Århus
vs
Ishøj
Ishøj
80% Forma 20%
67% Atak 33%
57% Obrona 43%
61% Rozkład Poissona 39%
29% Bezpośrednie starcia 71%
36% Bramki 64%
55.0% Łącznie 45.0%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

VSK Århus

Forma 53%
Atak 44%
Obrona 67%
Bramki strzelone 8 średnio 1.6
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
W P R W P W R

Ishøj

Forma 13%
Atak 22%
Obrona 56%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
R P P R P P R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz VSK Århus - Ishøj?
Według predykcji wygra VSK Århus. Szanse: VSK Århus 45% / Remis 45% / Ishøj 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz VSK Århus - Ishøj?
Double chance : VSK Århus or draw