Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Wieczysta Kraków - Olimpia Elbląg - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
23. kolejka
Stadion
Stadion KS Wieczysta
Miasto
Kraków

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Wieczysta Kraków — wygrane
0 Remisy
0 Olimpia Elbląg — wygrane
Mecze
1
Bilans bramek
3:0
Średnia goli
3
Powyżej 2,5 gola
1 (100%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
1:0
Bez porażki — Wieczysta Kraków
1
Bez porażki — Olimpia Elbląg
0

Wieczysta Kraków u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek

Olimpia Elbląg u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Wieczysta Kraków
Zwycięzca czy remis? Nie
Bramki: Wieczysta Kraków -3.5
Bramki: Olimpia Elbląg -1.5
Porada Winner : Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków 50%
Remis 50%
Olimpia Elbląg 0%

Porównanie drużyn

Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków
vs
Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg
92% Forma 8%
79% Atak 21%
80% Obrona 20%
94% Rozkład Poissona 6%
100% Bezpośrednie starcia 0%
100% Bramki 0%
86.3% Łącznie 13.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Wieczysta Kraków

Forma 80%
Atak 85%
Obrona 85%
Bramki strzelone 11 średnio 2.2
Bramki stracone 2 średnio 0.4
Forma w lidze
P W W W W W R P W W W W W W W R R W W W W P

Olimpia Elbląg

Forma 7%
Atak 23%
Obrona 38%
Bramki strzelone 3 średnio 0.6
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
R R P P P P P W P P R R W P P P P R P P P

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Wieczysta Kraków - Olimpia Elbląg?
Według predykcji wygra Wieczysta Kraków. Szanse: Wieczysta Kraków 50% / Remis 50% / Olimpia Elbląg 0%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Wieczysta Kraków - Olimpia Elbląg?
Winner : Wieczysta Kraków