Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Winchester City - Tiverton Town - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
35. kolejka
Stadion
Charters Community Stadium
Miasto
Winchester, Hampshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

2 Winchester City — wygrane
0 Remisy
2 Tiverton Town — wygrane
Mecze
4
Bilans bramek
7:7
Średnia goli
3.5
Powyżej 2,5 gola
3 (75%)
Obie drużyny strzeliły
3 (75%)
Czyste konta
0:1
Bez porażki — Winchester City
0
Bez porażki — Tiverton Town
1

Winchester City u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Tiverton Town u siebie: 1 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Winchester City
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Winchester City -2.5
Bramki: Tiverton Town -1.5
Porada Double chance : Winchester City or draw
Winchester City 45%
Remis 45%
Tiverton Town 10%

Porównanie drużyn

Winchester City
Winchester City
vs
Tiverton Town
Tiverton Town
44% Forma 56%
80% Atak 20%
42% Obrona 58%
60% Rozkład Poissona 40%
40% Bezpośrednie starcia 60%
47% Bramki 53%
52.2% Łącznie 47.8%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Winchester City

Forma 27%
Atak 33%
Obrona 8%
Bramki strzelone 4 średnio 0.8
Bramki stracone 11 średnio 2.2
Forma w lidze
R P P W R R P P R R P W P R W P W R P W P W P W P P W P R P R P W P

Tiverton Town

Forma 33%
Atak 8%
Obrona 33%
Bramki strzelone 1 średnio 0.2
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
P R P P R P W W P P P R W R P P W W P P P R R R P R W P P W P P R R

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Winchester City - Tiverton Town?
Według predykcji wygra Winchester City. Szanse: Winchester City 45% / Remis 45% / Tiverton Town 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Winchester City - Tiverton Town?
Double chance : Winchester City or draw