Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Yambol 1915 - Neftochimic Burgas - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
10. kolejka
Stadion
Stadion Tundzha
Miasto
Yambol

Ostatnie mecze i forma

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Yambol 1915
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Yambol 1915 -3.5
Bramki: Neftochimic Burgas -2.5
Porada Double chance : Yambol 1915 or draw
Yambol 1915 45%
Remis 45%
Neftochimic Burgas 10%

Porównanie drużyn

Yambol 1915
Yambol 1915
vs
Neftochimic Burgas
Neftochimic Burgas
67% Forma 33%
71% Atak 29%
78% Obrona 22%
58% Rozkład Poissona 42%
0% Bezpośrednie starcia 0%
0% Bramki 0%
68.5% Łącznie 31.5%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Yambol 1915

Forma 80%
Atak 48%
Obrona 92%
Bramki strzelone 12 średnio 2.4
Bramki stracone 2 średnio 0.4
Forma w lidze
P P W W W W W P

Neftochimic Burgas

Forma 40%
Atak 20%
Obrona 72%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 7 średnio 1.4
Forma w lidze
W R P P P P W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Yambol 1915 - Neftochimic Burgas?
Według predykcji wygra Yambol 1915. Szanse: Yambol 1915 45% / Remis 45% / Neftochimic Burgas 10%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Yambol 1915 - Neftochimic Burgas?
Double chance : Yambol 1915 or draw