Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play
Yelimay Semey
Yelimay Semey
30.05.2025
0:2
Koniec
FC Astana
FC Astana

Yelimay Semey - FC Astana - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
11. kolejka
Stadion
Stadion Spartak
Miasto
Semipalatinsk

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

1 Yelimay Semey — wygrane
0 Remisy
1 FC Astana — wygrane
Mecze
2
Bilans bramek
1:3
Średnia goli
2
Powyżej 2,5 gola
1 (50%)
Obie drużyny strzeliły
0 (0%)
Czyste konta
1:1
Bez porażki — Yelimay Semey
0
Bez porażki — FC Astana
1

Yelimay Semey u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

FC Astana u siebie: 0 zwycięstw, 0 remisów, 1 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca FC Astana
Zwycięzca czy remis? Tak
Bramki: Yelimay Semey -1.5
Bramki: FC Astana -2.5
Porada Double chance : draw or FC Astana
Yelimay Semey 10%
Remis 45%
FC Astana 45%

Porównanie drużyn

Yelimay Semey
Yelimay Semey
vs
FC Astana
FC Astana
41% Forma 59%
33% Atak 67%
60% Obrona 40%
41% Rozkład Poissona 59%
50% Bezpośrednie starcia 50%
25% Bramki 75%
41.7% Łącznie 58.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Yelimay Semey

Forma 47%
Atak 42%
Obrona 67%
Bramki strzelone 5 średnio 1.0
Bramki stracone 4 średnio 0.8
Forma w lidze
P W R W W W P P W R

FC Astana

Forma 67%
Atak 83%
Obrona 50%
Bramki strzelone 10 średnio 2.0
Bramki stracone 6 średnio 1.2
Forma w lidze
R W W W R W W R P W W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Yelimay Semey - FC Astana?
Według predykcji wygra FC Astana. Szanse: Yelimay Semey 10% / Remis 45% / FC Astana 45%.
Jaki typ bukmacherski na mecz Yelimay Semey - FC Astana?
Double chance : draw or FC Astana