Offside.pl - pobierz aplikację z Google Play

Yverdon Sport - FC Aarau - typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Informacje o meczu

Etap
16. kolejka
Stadion
Stade Municipal
Miasto
Yverdon-les-Bains

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →

Bilans bezpośrednich meczów

3 Yverdon Sport — wygrane
3 Remisy
3 FC Aarau — wygrane
Mecze
9
Bilans bramek
12:14
Średnia goli
2.89
Powyżej 2,5 gola
5 (56%)
Obie drużyny strzeliły
6 (67%)
Czyste konta
1:2
Bez porażki — Yverdon Sport
3
Bez porażki — FC Aarau
0

Yverdon Sport u siebie: 0 zwycięstw, 3 remisów, 1 porażek

FC Aarau u siebie: 2 zwycięstw, 0 remisów, 3 porażek

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Yverdon Sport
Zwycięzca czy remis? Tak
Over/Under +1.5 bramek
Bramki: Yverdon Sport -3.5
Bramki: FC Aarau -2.5
Porada Combo Double chance : Yverdon Sport or draw and +1.5 goals
Yverdon Sport 45%
Remis 45%
FC Aarau 10%

Porównanie drużyn

Yverdon Sport
Yverdon Sport
vs
FC Aarau
FC Aarau
47% Forma 53%
65% Atak 35%
44% Obrona 56%
63% Rozkład Poissona 37%
62% Bezpośrednie starcia 38%
53% Bramki 47%
55.7% Łącznie 44.3%

Forma i skuteczność drużyn

Dane dostawcy z ostatnich 5 spotkań

Yverdon Sport

Forma 53%
Atak 100%
Obrona 0%
Bramki strzelone 13 średnio 2.6
Bramki stracone 10 średnio 2.0
Forma w lidze
P W W W R W P W W W R P R W W

FC Aarau

Forma 60%
Atak 100%
Obrona 0%
Bramki strzelone 7 średnio 1.4
Bramki stracone 8 średnio 1.6
Forma w lidze
W W W W W W W W P W W W P P W

Najczęstsze pytania

Kto wygra mecz Yverdon Sport - FC Aarau?
Według predykcji wygra Yverdon Sport. Szanse: Yverdon Sport 45% / Remis 45% / FC Aarau 10%.
Ile bramek padnie w meczu Yverdon Sport - FC Aarau?
Predykcja sugeruje powyżej 1.5 bramek. Porada: Combo Double chance : Yverdon Sport or draw and +1.5 goals.