1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Ancelotti: Będziemy walczyć o wszystkie tytuły, mimo trudnych porażek
Ancelotti: Będziemy walczyć o wszystkie tytuły, mimo trudnych porażek
lakasa studyo / depositphotos.com
Adam

Ancelotti: Będziemy walczyć o wszystkie tytuły, mimo trudnych porażek

Carlo Ancelotti, trener Realu Madryt, po serii trudnych wyników w ostatnich meczach, wciąż pozostaje optymistą i przekonuje, że drużyna nie poddaje się w walce o tytuły. - Będziemy walczyć o wszystkie tytuły, na pewno - zapewnił Ancelotti, który mimo kryzysu, nie traci nadziei na sukcesy. 

  • Carlo Ancelotti zapowiedział, że Real Madryt będzie walczył o wszystkie tytuły, mimo trudnej sytuacji.
  • Trener przypomniał, że w grudniu drużynę czeka Klubowe Mistrzostwa Świata, a w La Liga i Lidze Mistrzów zamierzają nadrobić straty.
  • Mimo porażek, Ancelotti czuje się dumny z pracy w „najlepszym klubie na świecie”.
  • Real Madryt poniósł ostatnio dotkliwe porażki: 1:3 z AC Milanem w Lidze Mistrzów i 0:4 z Barceloną w La Liga.

Mamy Klubowe Mistrzostwa Świata w grudniu. W La Liga zamierzamy nadrobić zaległości, a w Lidze Mistrzów się odbudujemy - dodał. Trener Madrytczyków wierzy, że klucz do sukcesu leży w konsekwentnej pracy na boisku. - Myślę, że znaleźliśmy rozwiązanie. Teraz musimy to pokazać na boisku - stwierdził. Ancelotti podkreśla również wagę mentalności drużyny w trudnych chwilach. „Sacrificio, koncentracja i wspólny wysiłek - to klucz”.

Chociaż drużyna przechodzi przez trudny okres, z trenerem, który twierdzi, że jest dumny z pracy w najlepszym klubie na świecie, Real Madryt nie traci nadziei na lepsze wyniki w nadchodzących tygodniach. - To trudny moment dla nas ale cieszę się, że jestem tutaj, w najlepszym klubie na świecie - zakończył.

Ostatnie wyniki drużyny z Madrytu pokazują, jak wielkie wyzwania stoją przed Ancelottim i jego zawodnikami. Real poniósł bolesną porażkę 1:3 z AC Milanem w Lidze Mistrzów, a w La Liga uległ Barcelonie aż 0:4. Mimo tych trudności, Ancelotti wierzy, że drużyna może jeszcze wrócić na właściwe tory i powalczyć o najwyższe cele.