Manchester City gdzie oglądać?

Manchester City uczestniczy regularnie w rozgrywkach Premier League, FA Cup, Ligi Mistrzów. Zastanawiasz się, gdzie można oglądać ich mecze na żywo?

Istnieje kilka legalnych firm bukmacherskich, które pozwalają swoim klientom nie tylko obstawiać zakłady, ale również oglądać mecze na żywo. Do tego grona zaliczają się takie firmy jak Fortuna (Fortuna bonus powitalny) czy STS (STS bonus powitalny), które posiadają swoje własne kanały telewizyjne. Tam można śledzić nie tylko Premier League, ale także inne interesujące ligi europejskie oraz wiele innych dyscyplin sportowych. Oczywiście, aby oglądać mecze, trzeba założyć konto u danego bukmachera.

Mecz Manchester City - transmisja na żywo w canal+ online

Mecze z udziałem Manchester City są dostępne na platformie Canal+ Online. Premier League, to jedna z tych rozgrywek, które są dostępne do oglądania na żywo. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni pakiet, a następnie kanał sportowy, na którym transmitowane jest spotkanie z udziałem tego klubu. Poza tym wybór pakietu Canal+ Online zawiera dostęp do dużej grupy filmów, seriali, a także innych sportów.

Manchester City - transmisja w Premier League

W obecnym sezonie, Manchester City ma wielką szansę na zdobycie tytułu mistrza Premier League. Tyle spotkań z udziałem Manchester City w Premier League można śledzić na kanałach Canal+ bądź Eleven Sports. Wspomniane wyżej dwie stacje transmitują rozgrywki ekstraklasy piłkarskiej w Anglii. Jako że Manchester City jest drużyną rozpoznawalną i na ten moment jedną z najlepszych w tych rozgrywkach, to jasne jest, że mecze z ich udziałem będą pokazywane regularnie. Kibice nie mogą narzekać, wszak każdy chce zobaczyć w akcji "Obywateli".

Manchester City - transmisja w Lidze Mistrzów

Transmisje z meczów Ligi Mistrzów dostępne są na kanałach Polsat Sport Premium. Wybrany mecz każdej kolejki, a także fazy pucharowej transmitowany jest w TVP w każdą środę, gdy grają te rozgrywki.

Manchester City - wszystkie mecze w Canal+ Online

Decydując się na wybór pakietu sport w Canal+ Online, można oglądać niemal wszystkie mecze z udziałem Manchester City w danym sezonie. Zakup specjalnego pakietu sportowego pozwala na dostęp do dodatkowych kanałów:

  • - Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4
  • - Kanały Polsat Sport Premium

Jak wspomnieliśmy wcześniej, to właśnie tutaj dostępne są spotkania na żywo z udziałem Manchester City między innymi w Lidze Mistrzów czy Premier League.

Manchester City - transmisje w canal+ sport

W Canal+ Sport można oglądać nie tylko angielską ekstraklasę. Obejrzymy tam m.in. polską Ekstraklasę.