Liga Mistrzów gdzie oglądać?

Liga Mistrzów w piłce nożnej za chwile powróci na dobre, na nasze ekrany. Rundy kwalifikacyjne do najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich na świecie mają się ku końcowi. Skutkiem tego, już niedługo będziemy oglądać fazę grupową, rozgrywek Ligi Mistrzów. W tym artykule dowiecie się, gdzie oglądać najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe, w całej Europie. Gdzie aktualnie można oglądać Ligę Mistrzów? Dowiecie się tego, z naszego artykułu, do którego bardzo gorąco zapraszamy!

Liga Mistrzów – gdzie oglądać klubowe rozgrywki?

Warto na samym początku zaznaczyć, że mecze Ligi Mistrzów nie są dostępne w ofercie żadnego legalnego bukmachera w Polsce. Skutkiem tego, kibice bawiący się zakładami sportowymi, nie będą mieli możliwości oglądania prestiżowych rozgrywek klubowych, za pomocą swoich ulubionych stron bukmacherskich. Gdzie więc będzie można oglądać Ligę Mistrzów w tym sezonie? Pełna oferta meczów związanych z Ligą Mistrzów, jest dostępna wyłącznie za pomocą kanałów sportowych Polsat Sport Premium, które są dostępne w ofercie platformy CANAL+ online! Aby oglądać aktualne mecze Ligi Mistrzów, wystarczy zarejestrować się, klikając w TEN LINK, aby uzyskać dostęp do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów, a także spotkań ligowych polskiej Ekstraklasy, hiszpańskiej LaLiga Santander, czy też angielskiego Premier Lig, lub włoskiego Serie A. Tak kompleksowa oferta, jest dostępna wyłącznie za pomocą platformy CANAL+, która skupia w sobie wszystkie najważniejsze ligi europejskie. Jeśli chodzi o cenę dostępu do wszystkich wyżej wymienionych lig, są one dostępne w cenie 69 PLN miesięcznie, bez żadnych zobowiązań. Oznacza to, że subskrypcję możemy zarówno rozpocząć, jak i anulować, w dowolnym dla siebie momencie. Co więcej, platforma CANAL+ online jest dostępna zarówno na urządzeniach mobilnych, komputerach stacjonarnych, czy też telewizorach wyposażonych w funkcje Smart TV. Dzięki temu, możemy oglądać spotkania Ligi Mistrzów i europejskie ligi z dowolnego urządzenia, wyposażonego w dostęp do Internetu.

Liga Mistrzów – jak oglądać mecze Ligi Mistrzów?

Cały proces oglądania meczów Ligi Mistrzów jest niezwykle prosty. Wystarczy przejść kilka kroków:
  1. Klikamy w TEN LINK
  2. Wybieramy ofertę ”Wielka Piłka”, która dostępna jest w cenie 69 PLN, wraz z możliwością anulowania jej w dowolnym momencie,
  3. Zakładamy darmowe konto na platformie Canal+ Online,
  4. Po opłacie, zyskujemy dostęp do Ligi Mistrzów i najważniejszych lig europejskich.

Transmisje meczów Ligi Mistrzów – gdzie możemy je oglądać?

Jeśli nurtuje nas, gdzie oglądać Ligę Mistrzów? - odpowiedź jest niezwykle prosta. Na dzień dzisiejszy, prawa do pokazywania Ligi Mistrzów w Polsce, ma grupa Polsat, która na dzień dzisiejszy transmituje mecze kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów, za pomocą programów Polsat Sport Premium. Dzięki tym kanałom, możemy oglądać wszystkie aktualne i przyszłe mecze grupowe, a także play off, w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Oprócz tego, zyskujemy dostęp do studio, które analizuje spotkania Ligi Mistrzów zarówno przed rozpoczęciem spotkań, jak i w ich trakcie. Oprócz tego, Telewizja Polska posiada sublicencję, która pozwala jej na pokazywanie jednego meczu Ligi Mistrzów, w przeciągu każdego tygodnia. W ramach tej sublicencji, Telewizja Polska pokazuje jeden mecz, w każdą środę. Transmisje dostępne są w ramach otwartych kanałów TVP 1 i TVP Sport. Skutkiem tego, w każdej kolejce Ligi Mistrzów, możemy oglądać jedno spotkanie, właśnie w środowe wieczory.

Transmisje Ligi Mistrzów Online

Jeśli chodzi o Internet, oglądanie Ligi Mistrzów jest możliwe za pomocą programów dostępnych w ramach Polsat Sport Premium, jak i za pomocą serwisu internetowego TVP Sport online. Oprócz tego, platforma internetowa Canal+ Online, oferuje nam możliwość wygodnego oglądania wszystkich spotkań Ligi Mistrzów. Wystarczy kliknąć w TEN LINK, aby dokonać rejestracji na platformie. Sama rejestracja jest dostępna za darmo, natomiast to my decydujemy, czy i kiedy dokupimy pakiet sportowy, który uprawniać nas będzie do oglądania spotkań w ramach Ligi Mistrzów.
Update cookies preferences