Angielskie hity na weekend

Angielskie hity na weekend

Derby Londynu i pojedynek Arsenalu z Chelsea to niewątpliwie największy hit zbliżającej się 23 kolejki spotkań w angielskiej Premier League. Dodatkowo niezwykle emocjonująco zapowiada się rywalizacja pomiędzy Leicester oraz Stoke, dwóch piłkarskich niespodzianek sezonu na wyspach.

Żaden kibic i piłkarski fan nie spodziewał się, że przy okazji 23 kolejki spotkań ligi angielskiej za hit kolejki uznawać się będzie pojedynek Leicester ze Stoke. Tymczasem obie te drużyny są rewelacją sezonu. Gospodarz najbliższego meczu (Leicester) zajmuje sensacyjnie 2 miejsce w tabeli, Stoke natomiast jest na miejscu 7.

Wato śledzić wyniki na zywo, bo niewątpliwie może w tym pojedynku wyłonić się klub, który będzie ligę angielską reprezentował w najbliższych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Leicester jest na dobrej drodze ku temu, by zająć miejsce na podium rozgrywek, a kto wie… może i nawet sensacyjnie zdobyć tytuł mistrza Premier League. Stoke natomiast ma realne szanse na grę w Lidze Europejskiej. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko i mecz pełen emocji.
Szlagierem nadchodzącego weekendu będzie jednak mecz lidera, Arsenalu z czternastą w tabeli Chelsea Londyn. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawałoby się, że będzie to mógłby pojedynek o tytuł mistrza Anglii, tymczasem Chelsea fatalnie zaczęła sezon i dzisiaj musi walczyć o utrzymanie się w rozgrywkach. Raczej się to uda, ale raczej marzenia o zajęciu miejsca promującego grę w Lidze Mistrzów należy odłożyć na kolejny sezon. Niemniej pojedynek dwóch londyńskich klubów będzie na pewno niezwykle zacięty i wcale Arsenal nie jest tu uważany za faworyta. Chelsea zaczyna się podnosić z kryzysu i podejmie na pewno walkę o punkty w tym spotkaniu. Toczy się gra o Londyn, a wy możecie obserwować wszystkie te mecze na zywo za darmo.

Równie ciekawie może być na boisku West Ham United (6 miejsce w tabeli), WHU podejmie Manchester City (3 miejsce w lidze) i na pewno będzie to zacięty bój. West Ham wciąż ma szanse na grę w Lidze Mistrzów, z kolei goście nie chcą stracić dobrego miejsca i pozostać w walce o mistrzostwo ligi. Tutaj ikt nogi nie będzie zabierał ze strachu.
Jakie jeszcze mecze na zywo w internecie za free czekają na fanów angielskiego futbolu? Norwich (16 w tabeli) podejmie Liverpool (9 miejsce w rozgrywkach). WBA (13) zagra z ostatnią w lidze Aston Villą (20), Crystal Palace (8) z Tottenhamem (4), Manchester United (5) z Southampton (10), Sunderland (19) z Bournemouth (15), Watford (12) z Newcastle (18) a Everton (11) ze Swansea (17).

Jest kilka interesujących spotkań na wyspach. Ci, którzy zdecydują się z nami śledzić wszystkie pojedynki na żywo, na pewno nie będą mogli narzekać na nudę. Nie można wykluczyć, że w przypadku, gdy Arsenal straci punkty, liderem zostanie Leicester. A to byłaby na tym etapie rozgrywek ogromna niespodzianka. Tego nie może przegapić żaden szanujący się kibic piłkarski. Startujemy już w najbliższą sobotę, kolejkę kończy natomiast pojedynek Arsenalu i Chelsea.

Podobne artykuły