Aston Villa - Manchester City transmisja online i TV na żywo
fot. pixabay.com

Aston Villa - Manchester City transmisja online i TV na żywo

Aston Villa - Manchester City – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Premier League nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 21.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Aston Villa a Manchester City, które odbędzie się w Villa Park. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Aston Villa - Manchester City gdzie obejrzeć?


Aston Villa będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Manchester City. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!


Ostatnio Aston Villa rywalizował z Manchester City 20.01.2021 19:00:00 w Etihad Stadium. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0. Kolejne spotkanie Aston Villa z Manchester City odbędzie się 21.04.2021 21:15:00 w Villa Park.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Aston Villa - Manchester City 1-2, Aston Villa - Manchester City 1-6, Manchester City - Aston Villa 3-0, Manchester City - Aston Villa 4-0, Aston Villa - Manchester City 0-4, Aston Villa - Manchester City 0-0, Manchester City - Aston Villa 3-2, Aston Villa - Manchester City 0-2, Manchester City - Aston Villa 4-0, Aston Villa - Manchester City 3-2, Aston Villa - Manchester City 0-1, Manchester City - Aston Villa 5-0, Manchester City - Aston Villa 2-2, Aston Villa - Manchester City 0-1, Manchester City - Aston Villa 4-1, Aston Villa - Manchester City 1-0, Manchester City - Aston Villa 4-0, .

Aston Villa - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Aston Villa zajmuje 11 w lidze Premier League. Po 30 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 44 punktów, na które złożyło się 13 zwycięstw, 5 remisy i 12 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 43 bramek zdobytych i 33 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Aston Villa rywalizowali w tym sezonie ligowym 14. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Manchester City - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Manchester City zajmuje 1 w lidze Premier League. Po 32 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 74 punktów, na które złożyło się 23 zwycięstw, 5 remisy i 4 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 67 bramek zdobytych i 23 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Manchester City rywalizowali w tym sezonie ligowym 17. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 0 remisów i 2 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Aston Villa - Manchester City? 21.04.2021, godz. 21:15

Video