Barcelona gromi Espanyol w derbach na Camp Nou
canno73 / depositphotos.com
Redaktor
Opublikowano: 11.04.2026, 19:14
Aktualizacja: 11.04.2026, 19:15
Barcelona zdeklasowała Espanyol 4-1 na własnym stadionie, z Ferranem Torresem strzelającym swoje pierwsze gole w La Liga od stycznia. Mecz zdominowany przez Dumę Katalonii potwierdził, że derbowe starcia mogą być jednostronne.
Torres błysnął formą, zdobywając dwie bramki już w pierwszej połowie, co dało Barcelonie komfort i przewagę na boisku. Mimo że Polem Lozano odpowiedział golem dla Espanyolu, zmniejszając różnicę do 2-1, zespół z Camp Nou szybko odzyskał kontrolę. Młody talent Lamine Yamal podwyższył na 3-1, wykorzystując błąd bramkarza Espanyolu, Marko Dmitrovica.
🚨 Pol Lozano pulled one back.
— Goals Xtra (@GoalsXtra) April 11, 2026
🇪🇸 Barcelona 2-1 Espanyol pic.twitter.com/wPoW2ij9tC
Ostateczny cios zadał Marcusem Rashfordem, strzelając bramkę po kapitalnym podaniu Frenkiego de Jonga. Spotkanie, rozegrane 11 kwietnia 2026 roku, na długo pozostanie w pamięci fanów Blaugrany jako pokaz siły i dominacji.
Barcelona pokazała swoją jakość i dominację, a Espanyol musi szukać odpowiedzi na słabe wyniki w derbach.
Źródło: Football España
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się