Bayern zagra z milionerami z Manchesteru

Bayern zagra z milionerami z Manchesteru

Mecz Bayernu Monachium z Manchesterem City wzbudza ogromne zainteresowanie. To preludium do zbliżającego się startu rozgrywek Champions League. Dodatkowo dla trenerów obu klubów to prestiżowy pojedynek o splendor. Liczymy, że padnie wiele bramek.To tylko potyczka w ramach spotkania towarzyskiego, ale ekscytuje całą piłkarską Europę. Nie można się temu dziwić, że wielu kibiców chce oglądać takie
mecze na zywo. Zagra aktualny Mistrz Niemiec z czołową drużyną Premier League, oba kluby naszpikowana są gwiazdami. Dodatkowo piłkarzy z Manchesteru poprowadzi legendarny Pep Guardiola, który jeszcze nie tak dawno był trenerem w Bayernie, tymczasem Mistrzów Niemiec poprowadzi teraz Carlo Ancelotti. To trener znany nam doskonale, dwa lata temu zdobył przecież Puchar Mistrzów z Realem Madryt, wie, na czym polega gra w futbol.


Zapowiadając takie mecze live stream mamy świadomość, że wzbudzają one duże zainteresowanie. W końcu naprzeciwko siebie staną drużyny, które stawiane będą w gronie faworytów do wygranej w zbliżających się rozgrywkach Champions League. Niewątpliwie polscy kibice z dużym zainteresowaniem będą przyglądali się drużynie, w której gra lider naszej reprezentacji, Robert Lewandowski. To piłkarz, o którym mówi się na całym świecie, który potrafił skraść serca tysięcy polskich fanów futbolu.


Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. To spotkanie zostanie rozegrane już dziś o godzinie 20:30. Specjalne dla Was wybraliśmy najlepsze streamy, z nami takie mecze live za darmo.


Podobne artykuły