Bezbarwny Krzysztof Piątek
pixabay.com

Bezbarwny Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek nie najlepiej wszedł w sezon. Jego drużyna wczoraj przegrała pierwsze spotkanie w obecnych rozgrywkach i uległa Eintrachtowi Frankfurt 1:3. Napastnik reprezentacji Polski ponownie przeszedł obok meczu. Piątek został zmieniony już po pierwszej połowie. 


  1. W drugiej kolejce Bundesligi Hertha Berlin przegrała 1:3 z Eintrachtem Frankfurt. 
  2. W przerwie spotkania trener Bruno Labbadia dokonał trzech zmian. Z boiska zszedł m.in. Krzysztof Piątek
  3. Polski napastnik do przerwy miał tylko siedem kontaktów z piłką i ponownie zastąpił go sprowadzony latem Jhon Cordoba. 


Eintrach Frankfurt nie dał za wiele do powiedzenia zespołowi prowadzonemu przez Bruno Labbadia. Berlińczycy przede wszystkim słabo zaprezentowali się w pierwszej połowie. Trener musiał po przerwie zmienić aż 3 zawodników. W tym zmienił reprezentanta Polski, Krzysztofa Piątka, który po raz kolejny rozegrał bezbarwne zawody. Polskiego napastnika zmienił kupiony latem Jhon Cordoba. Nowy napastnik Herthy Barlin nie strzelił bramki, jednak we współ z Mattheusem Cunhą rozruszał poczynania gospodarzy.

Przed samym spotkaniem wiele się spekulowało czy 
Kolumbijczyk powinien zastąpić Piątka w pierwszym składzie. Po tym spotkaniu pojawiło się wiele znaków zapytania. Kolejna kolejka w niemieckiej Bundeslidze odpowie nam czy Piątek stracił miejsce w pierwszym składzie.