Bundesliga po raz drugi

Fani Bundesligi mają bardzo ciężki okres. Wprawdzie mogli obejrzeć trochę meczów na żywo, ale zaraz po pierwszej kolejce czekała ich przerwa na mecze reprezentacyjne. Jednak w nadchodzący weekend będą mogli swój głód niemieckiej piłki wreszcie zaspokoić, a wyniki meczów na pewno będą zadowalające.


Już w piątek druga kolejka Bundesligi startuje z wysokiego poziomu albowiem na stadionie w Gelsenkirchen miejscowe Schalke 04 podejmować będzie mistrza kraju - Bayern Monachium. Warto ten mecz śledzić na żywo w Internecie lub przez telewizorami i to nie tylko ze względu na postać Roberta Lewandowskiego, ale też ze względu na sam prestiż spotkania. Mecze między Schalke a Bayernem zawsze były emocjonujące, nie tylko na boisku, ale także na trybunach.


W sobotę mecze na żywo rozgrywane będą o jednej porze, od 15:30 rozpocznie się sześć spotkań. Darmstadt podejmować będzie Eintracht Frankfurt, natomiast Freiburg będzie musiał stawić czoło Borussi Monchengladbach. Ciężkie zadanie stanie także przed Inglolstdatem, do którego przyjedzie stołeczna Hertha. Ciekawie zapowiada się pojedynek Bayeru Leverkusen z Hambergerem SV. Piłkarze FC Koln będą mieli nie lada zadanie, kiedy przybędą na stadion "Wilków", gdyż Wolfsburg to bardzo ciężki rywal. W ostatnim meczu tego dnia beniaminek z Lipska podejmować będzie na własnym stadionie Borussię Dortmund.


W niedzielę czekają nas już tylko dwa mecze, ale o innej porze, dlatego też możemy je bez problemu obejrzeć mecze te na żywo. O 15:30 Werder grał będzie z Augsburgiem, a dwie godziny później Mainz podejmie Hoffenheim.