Crystal Palace - Arsenal Londyn gdzie oglądać mecz live na żywo?
fot. pixabay.com

Crystal Palace - Arsenal Londyn gdzie oglądać mecz live na żywo?

Crystal Palace - Arsenal Londyn – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Premier League nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 19.05.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Crystal Palace a Arsenal Londyn, które odbędzie się w Selhurst Park. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Crystal Palace - Arsenal Londyn gdzie obejrzeć?


Crystal Palace będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Arsenal Londyn. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!


Ostatnio Crystal Palace rywalizował z Arsenal Londyn 14.01.2021 21:00:00 w Emirates Stadium. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Kolejne spotkanie Crystal Palace z Arsenal Londyn odbędzie się 19.05.2021 20:00:00 w Selhurst Park.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Crystal Palace - Arsenal Londyn 1-1, Arsenal Londyn - Crystal Palace 2-2, Arsenal Londyn - Crystal Palace 2-3, Crystal Palace - Arsenal Londyn 2-2, Arsenal Londyn - Crystal Palace 4-1, Crystal Palace - Arsenal Londyn 2-3, Crystal Palace - Arsenal Londyn 3-0, Arsenal Londyn - Crystal Palace 2-0, Arsenal Londyn - Crystal Palace 1-1, Crystal Palace - Arsenal Londyn 1-2, Crystal Palace - Arsenal Londyn 1-2, Arsenal Londyn - Crystal Palace 2-1, Arsenal Londyn - Crystal Palace 2-0, Crystal Palace - Arsenal Londyn 0-2, .

Crystal Palace - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Crystal Palace zajmuje 13 w lidze Premier League. Po 36 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 44 punktów, na które złożyło się 12 zwycięstw, 8 remisy i 16 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 40 bramek zdobytych i 61 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Crystal Palace rywalizowali w tym sezonie ligowym 18. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 2 zwycięstw, 0 remisów i 3 porażek.

Arsenal Londyn - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Arsenal Londyn zajmuje 10 w lidze Premier League. Po 36 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 55 punktów, na które złożyło się 16 zwycięstw, 7 remisy i 13 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 50 bramek zdobytych i 38 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Arsenal Londyn rywalizowali w tym sezonie ligowym 18. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Crystal Palace - Arsenal Londyn? 19.05.2021, godz. 20:00

Video