Czwarta kolejka Ligue One

We Francji grają już czwartą kolejkę ligową, oczywiście jak zwykle to bywa w tej lidze, było bardzo wiele ciekawych meczów na żywo do obejrzenia. Już na samym początku, bo w piątek o 20:45 PSG grało z St.Etienne. Wydawało się, że dla mistrzów Francji będą to łatwe trzy punkty, a tymczasem przyjezdni w doliczonym czasie gry drugiej połowy doprowadzili do wyrównania. Trzeba także nadmienić, że w 46.minucie na boisku wreszcie pojawił się Grzegorz Krychowiak.

Piłkarskie wyniki meczów to loteria, ale nie w wypadku AS Monaco. Drużyna Kamila Glika jest w świetnej formie i udowodniła to w tej kolejce, pokonując na wyjeździe Lille aż 4:1. Jedną z bramek zaliczył właśnie nasz reprezentacyjny środkowy obrońca. Lyon z Bordeaux grali o sobotę o 17:00, a poza tym wszystkie mecze na żywo rozegrane zostały o 20:00. Wspomniany Lyon uległ na własnym stadionie z Bordeaux aż 3:1. W składzie gości cały mecz na ławce spędził Lewczuk. Problemów na własnym obiekcie nie miało Angers, które pokonało Dijon 3:1. Podobnie zresztą jak Bastia, która minimalnie, ale zwyciężyła 2:1 zespół z Tuluzy.

Remisem zakończył się mecz na żywo rozgrywany w Guingamp, rywalem gospodarzy był zespół Montpellier. Problemów natomiast nie miało Nancy, które na wyjeździe dość łatwo pokonało Lorient, zdobywając dwa gole i nie tracąc przy tym żadnego.

Dokończenie czwartej kolejki Ligue One miało miejsce niedzielę. W pierwszym spotkaniu tego dnia Nantes zostało rozgromione na własnym obiekcie aż 3:0 przez Metz. Problemów na swoim stadionie nie miało natomiast Rennes, które pokonało Caen 2:0. Bardzo ciekawy do śledzenia na żywo mecz rozegrał się w Nicei, gdzie tutejszy klub pokonał Marsylię 3:2, a dwa gole były autorstwa Mario Balotelliego.