Czwarte rozdanie w Premiership

Mecze na żywo w angielskiej Premiership fascynują niemal cały świat i nic dziwnego, gdyż liga ta jest uznawana za najlepszą na świecie, a każdy mecz, który rozgrywany jest w jej ramach stoi na bardzo wysokim poziomie, a więc każdy pojedynek w angielskiej lidze warto śledzić na żywo w Internecie lub przed telewizorami.


Sobota 13:30, rzucamy wszystko co mamy pod ręką, siadamy przed telewizorem lub włączamy mecz w Internecie albowiem właśnie wtedy rozegrane będą wielkie derby Manchesteru na stadionie United. Smaczku doda na pewno rywalizacja nowych trenerów - Mourinho i Guradioli, którzy delikatnie mówiąc, nie pałają sympatią do siebie już od czasów, kiedy trenowali Real i Barcelonę. Teraz ich zespoły po trzech kolejkach mają trzy zwycięstwa, teraz ta passa musi się u kogoś zakończyć.


Nieco później niemniej ciekawy do obejrzenia mecz na żywo, gdzie Arsenal zagra z Southampton. Bournemouth z Arturem Borucem w składzie zagra z West Bromem, a Burnley podejmie zaskakujące Hull City. O tej samej porze podopieczni Aitora Karanki z Middlesbrough zagrają z Cystal Palace, a Stoke będzie musiało się natrudzić, aby na własnym stadionie pokonać Tottenham Hotspur. Kibice liczą, że na nowym stadionie West Ham będzie grało świetną piłkę i najbliższa szansa na spełnienie tych marzeń już w spotkaniu z Watford. O 18:30 kolejny elektryzujący pojedynek, gdzie Liverpool Jurgena Kloppa podejmie mistrza kraju - Leicester City.


Mało? No to jeszcze świetnie zapowiadający się pojedynek w niedziele pomiędzy Swansea a niepokonaną od początku sezonu Chelsea. Czwarta kolejka Premiership skończy się w poniedziałek meczem o 21, a właśnie wtedy w meczu na żywo Sunderland zmierzy się z Evertonem.