1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Didier Deschamps liczy dziś na setną wygraną z reprezentacją Francji
Didier Deschamps liczy dziś na setną wygraną z reprezentacją Francji
YAY_Images / Depositphotos.com
Piotr

Didier Deschamps liczy dziś na setną wygraną z reprezentacją Francji

Didier Deschamps na przestrzeni lat stał się numerem jeden wśród trenerów reprezentacji. Aktualny selekcjoner reprezentacji Francji działa bowiem ze swoją drużyną od 2012 roku! Od tego czasu, Didier Deschamps zdołał wygrać 99 spotkań, wraz ze swoją reprezentacją. Skutkiem tego, doświadczony selekcjoner będzie szukać jeszcze dziś, setnego zwycięstwa!


• Didier Deschamps stał się czołowym trenerem reprezentacji narodowych, prowadząc reprezentację Francji od 2012 roku.

• Pod jego kierownictwem Francja wygrała 99 spotkań.

• Dziś Deschamps może osiągnąć setne zwycięstwo, grając przeciwko Austrii.

• Francja jest zdecydowanym faworytem w meczu z Austrią.

• Deschamps ma szansę zostać pierwszym selekcjonerem, który wygra zarówno mistrzostwa świata, jak i mistrzostwa Europy, jeśli Francja zwycięży w nadchodzącym EURO


Zadanie wydaje się stosunkowo proste, ponieważ reprezentacja Francji ma na swojej drodze reprezentację Austrii, która nie powinna na tle gwiazd reprezentacji Francji, stworzyć jakichkolwiek kłopotów. Warto dodać, że nawet Polacy będą poszukiwać zwycięstwa z Austrią w piątkowym meczu, tak więc reprezentacja Francji wydaje się być naturalnym faworytem, dzisiejszego spotkania.


Co ciekawe, oprócz setnego meczu, który Didier Deschamps ma szansę dziś wygrać ze swoją reprezentacją, ma także szansę na to, aby podnieść z nią puchar EURO i stać się tym samym pierwszym selekcjonerem reprezentacyjnym, któremu udało się wygrać zarówno mistrzostwa świata, jak i mistrzostwa Europy. Skutkiem tego, drużyna reprezentacji Francji ma z pewnością, nie tylko bardzo duże możliwości względem swojego składu, lecz także i cele, które piłkarze uznanego trenera, będą chcieli zrealizować za miesiąc.