1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Eduardo Camavinga powróci do gry w Realu Madryt!
Eduardo Camavinga powróci do gry w Realu Madryt!
pixabay.com
Piotr
Piotr

Eduardo Camavinga powróci do gry w Realu Madryt!

Kibice Realu Madryt mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ ich gracz, Eduardo Camavinga powróci szybko do gry po kontuzji, której nabawił się podczas przerwy reprezentacyjnej. Topowe kluby, takie jak Real Madryt, z wielką uwagą i zaniepokojeniem patrzą na swoje najdroższe gwiazdy, które występują w swoich kadrach. Nieoczekiwane kontuzje mogą stać się wielkim problemem szczególnie dla tych klubów, które posiadają najdroższych zawodników, w swoich szeregach.


Sam Eduardo Camavinga doznał kontuzji w pierwszej połowie meczu z Chile. Po zgłoszeniu urazu kostki, piłkarz Realu Madryt opuścił boisko. Dla Realu Madryt była to bardzo zła informacja, ponieważ Eduardo Camavinga jest podstawowym wyborem Carlo Ancelottiego, przez co jego brak w kadrze, mógłby stanowić duży problem dla Włocha.


Jak się jednak okazuje, Eduardo Camavinga wróci do gry szybciej, niż się mogło pierwotnie wydawać. Jak się finalnie okazało, Eduardo Camavinga zmaga się z nie groźnym skręceniem kostki. Wszystko to sprawia, że gracz Realu Madryt może będzie miał szansę na to, aby pojawić się w najbliższym meczu Realu Madryt (choć zapewne klub da mu więcej czasu na dojście do siebie). Oznacza to więc, że występy Francuza podczas najważniejszych etapów Ligi Mistrzów, nie są zagrożone, co powinno cieszyć fanów Realu Madryt.

Update cookies preferences