Eliminacje Mistrzostw Świata - zapowiedzi grupy F- I

Mecze reprezentacji narodowych to zawsze urozmaicenie w piłkarskim sezonie, właśnie teraz rozpocznie się druga kolejka eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji 2018, emocji nie zabraknie, a i ciekawych meczów na żywo na pewno też nie.


W grupie F po trzy punkty zainkasowały zespoły z Wysp Brytyjskich, a więc Anglia i Szkocja, Anglicy teraz mierzyć się będą właśnie z zespołem, który pokonali wysoko Szkoci w pierwszej kolejce, a więc z Maltą. Szkocja natomiast zmierzy się z Litwą. W ostatnim meczu tej grupy Słowenia zagra ze Słowacją.


W grupie G będzie mecz, który po prostu trzeba obejrzeć na żywo lub Online w Internecie, bo to prawdziwy klasyk. Mowa oczywiście o spotkaniu Hiszpania - Włochy. W pierwszej kolejce Hiszpanie roznieśli Liechtenstein aż 8:0, natomiast włosi pokonali Izrael 3:1, czeka nas pasjonujący pojedynek i pewnie w Hiszpanach obudzi się chęć rewanżu za porażkę z Mistrzostw Europy. Swój dorobek punktowy na pewno mają szansę podwoić Albańczycy, którzy po wygranej w pierwszej kolejce teraz grać będą z Liechtensteinem. O swoje pierwsze punkty w tych eliminacjach zawalczą Macedończycy z Izraelem.


W grupie H bardzo ciekawy mecz, gdzie na żywo Bośnia i Hercegowina podejmować będzie Belgów, Grecy natomiast zagrają z Cyprem i będzie to mecz o podłożu politycznym, gdyż część Cypru zamieszkują osoby mocno sympatyzujące z Grecją, a pozostała część - z Turcją. O swoje pierwsze punkty zawalczy Gibraltar, a jego przeciwnikiem Estonia.


W grupie I dość ciekawa sytuacja, sześć zespołów, każdy rozegrał po jednym meczu i padły wszędzie takie same wyniki - po 1:1. Teraz Turcy zagrają z Ukrainą, Chorwaci na gorącym terenie z Kosowem, a Islandia z Finlandią.

Podobne artykuły

Zapowiedź meczu Polska - Dania
Letnie transfery Polaków