Euro 2016 Grupa B - mecze online na żywo

Euro 2016 Grupa B - mecze online na żywo

Anglicy wygrają swoją grupę?Reprezentacja Anglii jest jedna z największych niewiadomych zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Anglicy mają w składzie wielu znakomitych piłkarzy, ale reprezentacja grała w ostatnich miesiącach na przeciętnym poziomie. Czy stać ten team na medal? Dowiemy się oglądając rywalizację grupy B na Euro 2016.Gdzie będzie Euro 2016? Oczywiście we Francji. Jedną z ciekawszych grup na zbliżających się Mistrzostwach Europy jest grupa B, w niej zagrają Anglia, Walia, Słowacja i Rosja. Każda z tych reprezentacji gra w zupełnie innym stylu, ale każda jest w stanie awansować do rundy play off. Tabela po rozegranych sześciu spotkaniach może być niezwykle interesująca. Faworytem grupy jest Anglia, ma zawodników z największym potencjałem, praktycznie cała kadra na co dzień gra na Wyspach Brytyjskich, a Premier League to przecież jedna z najmocniejszych lig w Europie. Nie ma jednak gwiazd, jak przed laty. Kadra jest stosunkowo młoda, a zawodnicy nie mają wielkich osiągnięć reprezentacyjnych, ale nie wątpliwie są głodni su
kcesu. Tak czy owak, Anglia uważana jest za najsilniejszą ekipę w grupie B i jeśli nie zajmie pierwszego miejsca, to zapewne będzie można mówić o niespodziance.Wielką niewiadomą jest reprezentacja Rosji. Zawsze grała dobrze, zawsze trzeba było się z reprezentacją tego kraju liczyć w turnieju, niemniej nie ma wielkich gwiazd. Niegdyś Rosjanie byli świetnym towarem eksportowym, grali w czołowych ligach Europy, tymczasem obecna kadra zbudowana jest głównie z zawodników grających na co dzień w lidze rosyjskiej. Czy to wystarczy na Euro 2016? Trudno ocenić, ale na pewno nie można mówić o słabości Rosjan, to wciąż silna ekipa, która jest w stanie namieszać na turnieju i jest w stanie zajść wysoko.Czarnym koniem grupy B mogą być Słowacy, w składzie tej reprezentacji znajduje się wielu niezwykle ciekawych zawodników, to miedzy innymi Norbert Gyomber (AS Roma), Peter Pekarik (Hertha Berlin), Martin Skrtel (Liverpool), Juraj Kucka (Ac Milan). To zawodnicy grający z czołowych klubach Europy, którzy o tajnikach futbolu wiedzą wszystko. Bez wątpienia obok Anglii to jeden z konkurentów o zwycięstwa w grupie. Jeśli Słowacja awansuje, to kto wie, czy nie dotrze aż do ćwierćfinału rozgrywek… a może nawet i dalej.


Gwiazdą Walii jest Gereth Bale, zawodnik realu Madryt, który w tym sezonie sięgnął po Puchar Ligi Mistrzów ze swoim klubem. Walijczycy to bardzo interesująca reprezentacja, w jej składzie znajduje się wielu młodych, zdolnych i grających w renomowanych klubach piłkarzy. Walijczycy nie są stawiani w roli faworytów do zajęcia czołowego miejsca w grupie, ale na pewno lekceważyć tej drużyny nikt nie może. Zanosi się przy tym na niesamowity pojedynek z Anglia, przecież w pojedynkach między sobą ponad wynik stawiają honor i narodową dumę. Będzie bardzo ciekawie, na pewno z emocjami.


Kto wygra tę grupę?

Euro 2016 terminarz grupy B:


Transmisje Live Euro 2016 online na żywo - za darmo!

Podobne artykuły