FC Barcelona - Bayern Monachium transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]
fot. pixabay.com

FC Barcelona - Bayern Monachium transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]

Gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku w UEFA Champions League pomiędzy FC Barcelona - Bayern Monachium. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium będzie można obejrzeć legalnie i w dobrej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.

FC Barcelona - Bayern Monachium - płatna transmisja online

Transmisja meczu FC Barcelona - Bayern Monachium będzie dostępna m.in. na platformach cyfrowych Canal+ Online, Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport.

Transmisję online ze spotkania FC Barcelona - Bayern Monachium można obejrzeć w Polsat Sport Premium wykupując pakiet “Wielka Piłka” w Canal+online. Przy zakupi półrocznym abonament wyniesie tylko 40zł miesięcznie.

Canal+online - należy przejść pod wskazany poniżej banner reklamowy i wykupić subskrypcję. Na jednym koncie użytkownika, na którym wykupiony jest abonament transmisję mogą jednocześnie oglądać dwie osoby korzystające z różnych urządzeń. Transmisja meczu FC Barcelona - Bayern Monachium oraz innych meczów Ligi Mistrzów można uruchomić w serwisie www należącym do Canal+online i w aplikacji.Wynik meczu na żywo FC Barcelona - Bayern Monachium będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Kto faworytem meczu FC Barcelona - Bayern Monachium

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest FC Barcelona. Kurs na FC Barcelona oscyluje w granicach 2.22, na remis 4.02, na Bayern Monachium 2.77.

FC Barcelona - Bayern Monachium typy i kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na mecz FC Barcelona - Bayern Monachium można obstawiać w firmie STS. Po przejściu pod wskazane poniżej adres internetowy bukmachera można założyć bezpłatne konto klienta, a także skorzystać z oferty promocyjnej. STS na start oferuje 1500zł.

Wygra FC Barcelona: kurs 2.22 (STS)
Remis: kurs 4.02 (STS)
Wygra Bayern Monachium: kurs 2.77 (STS)

Video