FC Koln - Borussia Dortmund live stream w internecie
fot. pixabay.com

FC Koln - Borussia Dortmund live stream w internecie

FC Koln - Borussia Dortmund – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Bundesliga 1 nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 20.03.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy FC Koln a Borussia Dortmund, które odbędzie się w RheinEnergieStadion. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. FC Koln - Borussia Dortmund gdzie obejrzeć?


FC Koln będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Borussia Dortmund. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!

Ostatnio FC Koln rywalizował z Borussia Dortmund 28.11.2020 15:30:00 w Signal-Iduna-Park. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2. Kolejne spotkanie FC Koln z Borussia Dortmund odbędzie się 20.03.2021 15:30:00 w RheinEnergieStadion.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Borussia Dortmund - FC Koln 5-1, FC Koln - Borussia Dortmund 1-3, FC Koln - Borussia Dortmund 2-3, Borussia Dortmund - FC Koln 5-0, Borussia Dortmund - FC Koln 0-0, FC Koln - Borussia Dortmund 1-1, Borussia Dortmund - FC Koln 2-2, FC Koln - Borussia Dortmund 2-1, Borussia Dortmund - FC Koln 0-0, FC Koln - Borussia Dortmund 2-1, FC Koln - Borussia Dortmund 1-6, Borussia Dortmund - FC Koln 5-0, Borussia Dortmund - FC Koln 1-0, FC Koln - Borussia Dortmund 1-2, .

FC Koln - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna FC Koln zajmuje 14 w lidze Bundesliga 1. Po 25 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 22 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 7 remisy i 13 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 23 bramek zdobytych i 44 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy FC Koln rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 0 zwycięstw, 1 remisów i 4 porażek.

Borussia Dortmund - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Borussia Dortmund zajmuje 5 w lidze Bundesliga 1. Po 25 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 42 punktów, na które złożyło się 13 zwycięstw, 3 remisy i 9 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 52 bramek zdobytych i 35 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Borussia Dortmund rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz FC Koln - Borussia Dortmund? 20.03.2021, godz. 15:30

Video