GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna gdzie oglądać mecz live na żywo?

GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. I Liga nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 10.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy GKS Jastrzębie a Górnik Łęczna, które odbędzie się w Stadion Miejski. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna gdzie obejrzeć?


GKS Jastrzębie będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Górnik Łęczna. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!


Ostatnio GKS Jastrzębie rywalizował z Górnik Łęczna 11.11.2020 17:00:00 w Stadion Górnik. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1. Kolejne spotkanie GKS Jastrzębie z Górnik Łęczna odbędzie się 10.04.2021 16:00:00 w Stadion Miejski.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: .

GKS Jastrzębie - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna GKS Jastrzębie zajmuje 16 w lidze I Liga. Po 23 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 19 punktów, na które złożyło się 6 zwycięstw, 1 remisy i 16 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 19 bramek zdobytych i 38 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy GKS Jastrzębie rywalizowali w tym sezonie ligowym 9. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 0 remisów i 4 porażek.

Górnik Łęczna - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Górnik Łęczna zajmuje 2 w lidze I Liga. Po 23 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 44 punktów, na które złożyło się 13 zwycięstw, 5 remisy i 5 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 35 bramek zdobytych i 17 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Górnik Łęczna rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 3 zwycięstw, 0 remisów i 2 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna? 10.04.2021, godz. 16:00

Video