1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław gdzie oglądać mecz live na żywo?
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław gdzie oglądać mecz live na żywo?
Pixabay.com
Piotr
Piotr

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław gdzie oglądać mecz live na żywo?

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Ekstraklasa nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 16.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Górnik Zabrze a Śląsk Wrocław, które odbędzie się w Arena Zabrze. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!Transmisja online za darmo w Internecie. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław gdzie obejrzeć?Górnik Zabrze będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Śląsk Wrocław. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywoTransmisja TV na żywo i live stream onlineBrak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!
Ostatnio Górnik Zabrze rywalizował z Śląsk Wrocław 07.11.2020 20:00:00 w Stadion Miejski. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Kolejne spotkanie Górnik Zabrze z Śląsk Wrocław odbędzie się 16.04.2021 20:30:00 w Arena Zabrze.Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2-1, Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0-0, Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1-2, Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0-1, Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-2, .


Górnik Zabrze - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Górnik Zabrze zajmuje 8 w lidze Ekstraklasa. Po 24 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 32 punktów, na które złożyło się 9 zwycięstw, 5 remisy i 10 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 26 bramek zdobytych i 26 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Górnik Zabrze rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.


Śląsk Wrocław - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Śląsk Wrocław zajmuje 6 w lidze Ekstraklasa. Po 24 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 34 punktów, na które złożyło się 9 zwycięstw, 7 remisy i 8 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 27 bramek zdobytych i 23 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Śląsk Wrocław rywalizowali w tym sezonie ligowym 12. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażek.

Transmisja Online: Player.plKiedy mecz Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław? 16.04.2021, godz. 20:30