Gra Ekstraklasa. Dojdzie do zmiany lidera?

Gra Ekstraklasa. Dojdzie do zmiany lidera?

Już jutro rusza 24 kolejka spotkań polskiej Ekstraklasy. Na początek zagrają drużyny broniące się przed spadkiem, czyli Śląsk z Górnikiem. Lider gra w Gdańsku, druga Legia gra natomiast z Ruchem przed własną publicznością. Jeśli piast nie wygra, może dojść do zmiany lidera w tabeli.

To może być bardzo ciekawy weekend w polskim futbolu. Wprawdzie w najbliższej kolejce nie za anosi się na szlagierowe spotkanie, wydaje się, ze najtrudniejsze zadanie będzie miała Legia, która na własnym boisku podejmuje piąty w tabeli Ruch Chorzów, ale wciąż wojskowi uważani są za faworyta do zwycięstwa w lidze i uznaje się, że są zdecydowanym faworytem w pojedynku z chorzowianami. Dla Legii zajmującej drugiej miejsce w tabeli i mającej zaledwie jeden punkt do prowadzącego Piasta, ten weekend może być przełomowy. Jeśli bowiem piłkarze z Gliwic nie wygrają swojego pojedynku, a rundę wiosenną rozpoczęli nie najlepiej, to team ze stołecznej warszawy obejmie prowadzenie w lidze.
Zapraszamy na mecze na żywo w internecie i zachęcamy do obejrzenia pojedynku Legii z Ruchem, to prawdopodobnie mecz przyszłego Mistrza Polski. Ten pojedynek będzie zamykał 24 kolejkę Ekstraklasy, odbędzie się w niedzielę o godzinie 218:00.
Obecny lider, czyli Piast Gliwice zagra swój mecz w sobotę, również o 18:00. Przeciwnikiem będzie Leca Gdańsk, która dysponuje bardzo ciekawą drużyna i dobrze rozpoczęła wiosenne rozgrywki. Przy słabszej postawie Piasta to właśnie gospodarze, Lechia, jest faworytem pojedynku. Piast przy tym będzie grał pod bardzo silną presją, chce obronić fotel lidera, ale ma świadomość, że rywal jest mocny i przy tym w doskonałej formie. Stawka meczu jest duża, może wiec przynieść wiele emocjonujących akcji. To spotkanie, jak i pozostałe mecze na zywo w internecie za free do obejrzenia z nami.

Jakie jeszcze mecze na zywo w internecie obejrzycie w ramach 24 kolejki polskiej Ekstraklasy? Ta runda startuje już jutro, wspominamy meczem Śląska z Górnikiem (12 z 16 drużyną w tabeli), to spotkani o 18:00. Późnym wieczorem na murawę w Krakowie wybiegną piłkarze Cracovii i Zagłębia (kolejno 3 i 7 drużyna w tabeli). Ten pojedynek tez może przynieść sporo emocji, szczególnie za sprawą Cracovii, która również ma szanse na bardzo wysokie miejsce w tabeli rozgrywek. Tymczasem po pietach krakowianom depcze szczecińska Pogoń (4 miejsce w tabeli), ma tyle samo punktów co Cracovia i wydaje się, że ewentualne potknięcie krakowian przyczyn się do spadku w tabeli, Pogoń swój pojedynek gra w niedzielę z trzynasta w tabeli Termalica i jest zdecydowanym faworytem tego meczu.

w sobotę Górnik Łęczna (10 miejsce w tabeli) podejmie Koronę Kielce (9), Wisła (14) zagra z Podbeskidziem (15). Z kolei w niedzielę poza pojedynkiem Pogoni i legii rozegrane zostanie również starcie pomiędzy Lechem Poznań (6) z Jagiellonią (8). Ten ostatni mecz może być równe ciekawy, Lech po ostatniej kompromitacji i wysokiej przegranej będzie żądny rehabilitacji przed własną publicznością, ale Jagiellonia nigdy i dla nikogo nie była łatwym rywalem. Emocji w Poznaniu może być całkiem sporo.

Podobne artykuły

Juventus wciąż niepewny
Barcelona otwiera już szampany