Grupa A Ligi Europejskiej

Wiele osób uważa, że Liga Europejska to takie trochę pocieszenie, że nie gra się w Lidze Mistrzów, może trochę prawdy w tym jest, ale istnieje wiele klubów, którym na tych rozgrywkach zależy bardzo mocno, można to było już odczuć podczas losowania na żywo grup na nadchodzący sezon.


Luis Van Gaal postawił Manchester United na nogi, ale ostatecznie niewiele zabrakło, aby mogli grać w tym sezonie w Lidze Mistrzów i muszą zadowolić się grą w Lidze Europejskiej, oczywiście z miejsca stają się faworytami do zwycięstwa w tych rozgrywkach. Ich mecze na żywo na pewno przyciągną tłumy kibiców. W grupie A podopieczni nowego szkoleniowca United, czyli Jose Mourinho zmierzą się z Feyenoordem, Fenerbahce oraz Zoryą Ługańsk.


Anglicy to zdecydowani faworyci tej grupy, ale można gdzieś odszukać informacje jakoby dla Mourinho Liga Europejska to był tylko dodatek, więc jest to też szansa dla drużyn z tej grupy w rywalizacji na żywo z United. Wyniki meczów w tej grupie mogą być ciężkie do przewidzenia, ale wydaje się, że o drugie miejsce powalczą Holendrzy z Turkami.


Dla Robina Van Persie, który reprezentuje barwy Fenerbahce będzie to sentymentalna podróż do Manchesteru, gdzie grało mu się naprawdę dobrze. United natomiast to dla wielu osób zwycięzcy letniego okienka transferowego, więc wiele osób będzie chciało śledzić wyniki meczów na żywo podopiecznych Mourinho, przede wszystkim Paula Pogbę. Natomiast dla graczy Feyenoordu będzie to idealna okazja do wykazania się większości młodych graczy. Zorya Ługańsk wydaje się odstawać poziomem od reszty, ale może stać ich będzie na sprawienie niespodzianki.