Grupa E Ligi Europejskiej

Wprawdzie w Lidze Mistrzów Polscy fani mają za kogo ściskać kciuki, bo swoje zadanie wykonała idealnie Legia Warszawa, ale za to do fazy grupowej Ligi Europejskiej nie weszły zarówno Piast Gliwice jak i Cracovia.


Wyniki meczów na żywo w grupie E mogą być ciekawe, a my możemy śledzić tę grupę ze względu na mecze live rozgrywane przez AS Romę, w której barwach występuje bramkarz reprezentacji Polski - Wojciech Szczęsny. Dla AS Romy może być ciężko przyjąć grę w Lidze Europejskiej, gdyż walczyli oni jeszcze o Ligę Mistrzów, ale los skojarzył ich z bardzo trudnym rywalem - FC Porto, podczas meczów na żywo między tymi zespołami były wielkie emocje, czerwone kartki, ale Portugalczycy okazali się lepsi.


W tej samej grupie znajdziemy również zespół, który bywał już w elicie najlepszych, a więc w Lidze Mistrzów - Viktoria Pilzno, która teraz będzie miała okazję zawojować Ligę Europejską. Podobnie jak Austria Wiedeń, dla której te rozgrywki mogą stać się priorytetowe. Piłkarskie wyniki meczów bywają bardzo zaskakujące, więc kto wie, może Astra, rumuński klub sporo namiesza w tej grupie? Niewątpliwie będą się bardzo starać, bo dla takich klubów jak ten to wielka okazja.


Kto głównym faworytem tej grupy? Na pewno będą to Rzymianie, którzy mają urażoną dumę brakiem awansu do Ligi Mistrzów, ale należy też pamiętać, że zwycięzca Ligi Europejskiej w następnym sezonie ma zagwarantowane od razu miejsce w Lidze Mistrzów, więc może piłkarze AS Romy z Wojtkiem Szczęsnym postarają się o zdobycie tego trofeum?