1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Harry Kane wierzy w Anglię przed EURO 2024!
Harry Kane wierzy w Anglię przed EURO 2024!
CosminIftode / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Harry Kane wierzy w Anglię przed EURO 2024!

Harry Kane został zapytany o to, jak widzi szansę swojej reprezentacji, podczas nadchodzącego turnieju EURO 2024. Anglik nie ma wątpliwości co do tego, że Anglia dysponuje dziś piłkarzami, którzy będą w stanie namieszać na nadchodzącej imprezie. Sprawdźcie sami!

Kapitan reprezentacji
Anglii został zapytany o to, jak widzi szanse swojej reprezentacji podczas EURO 2024. Jak słusznie zauważył Harry Kane, aż połowa składu Anglików nie miała do tej pory okazji rozgrywać żadnego turnieju piłkarskiego. Pomimo tego, według kapitana składu, Anglicy zajdą daleko w tegorocznej imprezie EURO 2024, ponieważ skład jest naszpikowany zawodnikami, którzy mają wszelkie predyspozycje ku temu, aby pokazać się bardzo dobrze podczas EURO 2024.

Dodatkowo, sam
Harry Kane wniesie do swojego składu wiele doświadczenia i jakości, ponieważ Anglik przez wiele lat, miał okazję bronić barw swojego kraju. Podobnie jak jego kolega Harry Maguire, który do tej pory zaliczył 63 występów dla reprezentacji Anglii.

Jak podkreśla Harry Kane, dzisiejsza reprezentacja jest zlepkiem nie tylko młodych talentów, lecz także i doświadczonych graczy w reprezentacji Anglii, co może dać idealne połączenie dla całego zespołu. 

Anglia rozpocznie Euro 2024 meczem z Serbią, do którego dojdzie już 16 czerwca!