1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Inigo Martinez na wylocie z Barcelony
Inigo Martinez na wylocie z Barcelony
pixabay.com
Piotr
Piotr

Inigo Martinez na wylocie z Barcelony

FC Barcelona boryka się z bardzo dużymi problemami finansowymi. Kataloński klub ma aktualnie problem z tym, aby spiąć się z finansowym Fair Play, którego klub musi przestrzegać w każdym sezonie. Odpowiedzią na problemy Barcelony ma być InigoMartinez, któremu Barcelona sama chce znaleźć nowy klub. Wszystko przez dużą pensję piłkarza, która jest problemem dla Barcelony, który nie jest do przeskoczenia. Zapraszamy!


Mało kiedy spotykane jest, że klub piłkarski musi pozbyć się gracza nie z uwagi na jego słabą formę, lecz zarobki. Inigo Martinez zarabia w Barcelonie 8 milionów euro, co jest bardzo sporą kwotą, jak na aktualne standardy klubu. Skutkiem tego, Barcelona postanowiła się zdecydować na wystawienie swojego gracza, na rynek transferowy.


Sam Inigo Martinez ma być podobno zapoznany z tą informacją i jej przebiegiem. Klub poinformował, że pomoże piłkarzowi w znalezieniu odpowiedniej oferty, która spełni jego osobiste oczekiwania. Dodatkowo, Barcelona nie musi szukać zastępstwa dla swojego piłkarza, ponieważ jego miejsce zajmie ERic Garcia, który jest aktualnie na wypożyczeniu, w Gironie.


Skutkiem tego, Barcelona mogłaby nie tylko zmniejszyć swoje koszty, lecz także mieć odpowiednią kadrę, gotową do rozgrywania kolejnych ligowych spotkań. Wydaje się więc, że sprawa jest już przesądzona.

Update cookies preferences