1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Inter Mediolan - Sassuolo gdzie oglądać mecz live na żywo?
Inter Mediolan - Sassuolo gdzie oglądać mecz live na żywo?
Pixabay.com
Piotr
Piotr

Inter Mediolan - Sassuolo gdzie oglądać mecz live na żywo?

Inter Mediolan - Sassuolo – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Serie A nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 07.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Inter Mediolan a Sassuolo, które odbędzie się w Stadio Giuseppe Meazza. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!Transmisja online za darmo w Internecie. Inter Mediolan - Sassuolo gdzie obejrzeć?Inter Mediolan będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Sassuolo. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywoTransmisja TV na żywo i live stream onlineBrak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!
Ostatnio Inter Mediolan rywalizował z Sassuolo 28.11.2020 15:00:00 w MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3. Kolejne spotkanie Inter Mediolan z Sassuolo odbędzie się 20.03.2021 20:45:00 w Stadio Giuseppe Meazza.Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Inter Mediolan - Sassuolo 3-3, Sassuolo - Inter Mediolan 3-4, Inter Mediolan - Sassuolo 0-0, Sassuolo - Inter Mediolan 1-0, Inter Mediolan - Sassuolo 1-2, Sassuolo - Inter Mediolan 1-0, Inter Mediolan - Sassuolo 1-2, Sassuolo - Inter Mediolan 0-1, Sassuolo - Inter Mediolan 3-1, Inter Mediolan - Sassuolo 0-1, Sassuolo - Inter Mediolan 3-1, Inter Mediolan - Sassuolo 7-0, Inter Mediolan - Sassuolo 1-0, Sassuolo - Inter Mediolan 0-7, .


Inter Mediolan - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Inter Mediolan zajmuje 1 w lidze Serie A. Po 28 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 68 punktów, na które złożyło się 21 zwycięstw, 5 remisy i 2 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 66 bramek zdobytych i 26 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Inter Mediolan rywalizowali w tym sezonie ligowym 13. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek.


Sassuolo - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki
Obecnie drużyna Sassuolo zajmuje 9 w lidze Serie A. Po 28 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 40 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw, 10 remisy i 8 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 47 bramek zdobytych i 46 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Sassuolo rywalizowali w tym sezonie ligowym 14. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Transmisja Online: Player.plKiedy mecz Inter Mediolan - Sassuolo? 07.04.2021, godz. 18:45