Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa transmisja online i TV na żywo
fot. pixabay.com

Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa transmisja online i TV na żywo

Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa – obowiązkowa pozycja dla każdego kibica!


Obecny sezon piłkarski przynosi wiele interesujących spotkań, dlatego warto na bieżąco śledzić aktualne poczynania najlepszych drużyn. Ekstraklasa nie rozczarowuje – nadchodzące mecze zapowiadają się naprawdę obiecująco! Już 28.04.2021 kibice będą mieli okazję oglądnąć długo wyczekiwane starcie pomiędzy Jagiellonia Białystok a Raków Częstochowa, które odbędzie się w Stadion Miejski. Fani tych drużyn nie mają wątpliwości – obu stronom bardzo zależy na zwycięstwie w tym starciu, dlatego można spodziewać się sportowych emocji na najwyższym poziomie. Warto zatem upewnić się, że nie przeoczy się tego ciekawego meczu i transmisji online!

Transmisja online za darmo w Internecie. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa gdzie obejrzeć?


Jagiellonia Białystok będą grali na swoim terenie, lecz ciężko przewidzieć, czy bycie gospodarzem da im wystarczającą przewagę, aby poradzić sobie z Raków Częstochowa. Starcie to może okazać się wyjątkowo wyrównane, dlatego wsparcie kibiców będzie tu kluczowe! Jeśli jest się fanem jednej z tych drużyn bądź po prostu chce się obejrzeć nieco dobrej piłki nożnej, zdecydowanie warto prześledzić ten i inne mecze na żywo

Transmisja TV na żywo i live stream online


Brak możliwości osobistego oglądania meczu to żaden problem. Wielu kibiców może doświadczyć spotkań swoich ulubionych drużyn, korzystając z transmisji online. Śledzenie piłkarskich poczynań zza monitora jest niezwykle przystępne i wygodne, dlatego warto spróbować tych nowoczesnych form kibicowania – wspaniałe, kibicowskie przeżycia gwarantowane!


Ostatnio Jagiellonia Białystok rywalizował z Raków Częstochowa 13.12.2020 17:30:00 w Stadion GKS-u. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2. Kolejne spotkanie Jagiellonia Białystok z Raków Częstochowa odbędzie się 28.04.2021 19:00:00 w Stadion Miejski.

Wcześniejsze spotkania zakończyły się wynikami: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2-1, Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 0-1, .

Jagiellonia Białystok - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Jagiellonia Białystok zajmuje 11 w lidze Ekstraklasa. Po 27 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 33 punktów, na które złożyło się 9 zwycięstw, 6 remisy i 12 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 36 bramek zdobytych i 44 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Jagiellonia Białystok rywalizowali w tym sezonie ligowym 13. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 1 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.

Raków Częstochowa - ostatnie mecze, pozycja w tabeli, statystyki


Obecnie drużyna Raków Częstochowa zajmuje 3 w lidze Ekstraklasa. Po 26 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 49 punktów, na które złożyło się 14 zwycięstw, 7 remisy i 5 porażki. Ogólny bilans bramkowy tej drużyny to 41 bramek zdobytych i 24 straconych. W spotkaniach w roli gospodarza zawodnicy Raków Częstochowa rywalizowali w tym sezonie ligowym 14. W ostatnich 5 spotkaniach drużyna odniosła 4 zwycięstw, 1 remisów i 0 porażek.

Transmisja Online: Player.pl

Kiedy mecz Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa? 28.04.2021, godz. 19:00