1. Offside.pl
  2. /
  3. Artykuły
  4. /
  5. Jose Mourinho chce Arda Gülera w Fenerbahce!
Jose Mourinho chce Arda Gülera w Fenerbahce!
533413086 / depositphotos.com
Piotr
Piotr

Jose Mourinho chce Arda Gülera w Fenerbahce!

Portugalczyk bardzo szybko zadomowił się w Turcji, gdzie spędzi najbliższe lata. Jose Mourinho od razu przeszedł do spraw transferowych, które jak wiadomo, są jego specjalnością. Mourinho od razu wskazał nazwisko, które powinno priorytetowo zostać sprowadzone do Turcji. Co ciekawe, mowa o tureckim piłkarzu!

Kogo chce widzieć w swoich strukturach Jose Moruinho? Mowa oczywiście o piłkarzu Realu Madryt, którym jest 
Arda Güler. Młody, turecki piłkarz jest uznawany za jedną z przyszłych gwiazd tureckiej piłki nożnej. Niestety, na ten moment, Arda Güler nie może liczyć na wiele minut w Realu Madryt. Wszystko ze względu na dużą konkurencję w zespole. Niemniej jednak, kiedy Turek wychodzi na boisko, potrafi być niesamowicie skuteczny i efektowny na boisku.

O ile wyciągnięcia Gülera z Realu Madryt wydaje się być niemożliwe, o tyle wypożyczenie wydaje się być bardzo realnym w zasięgu scenariuszem. Biorąc pod uwagę dojście do składu Kyliana Mbappe, Arda Güler traci kolejne procenty szans na to, aby wskoczyć do pierwszego składu. Dokładając do tego fakt, iż Jose Mourinho ma kontakty z samym Florentino Perezem, scenariusz wypożyczenia wydaje się bardzo możliwy do zrealizowania. Tym bardziej w momencie, w którym Turek musi zacząć grać, aby szkolić swój kunszt piłkarski w meczach. Fenerbahce z uwagi na krajową ligę, wydaje się być dobrym kierunkiem dla młodego piłkarza Realu Madryt.

Zródło: Goal.pl