Juventus Turyn - Paris Saint-Germain transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]
fot. pixabay.com

Juventus Turyn - Paris Saint-Germain transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać mecz na żywo [STREAM]

Gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku w UEFA Champions League pomiędzy Juventus Turyn - Paris Saint-Germain. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Mecz Juventus Turyn - Paris Saint-Germain będzie można obejrzeć legalnie i w dobrej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online.

Juventus Turyn - Paris Saint-Germain - płatna transmisja online

Transmisja meczu Juventus Turyn - Paris Saint-Germain będzie dostępna m.in. na platformach cyfrowych Canal+ Online, Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport.

Transmisję online ze spotkania Juventus Turyn - Paris Saint-Germain można obejrzeć w Polsat Sport Premium wykupując pakiet “Wielka Piłka” w Canal+online. Przy zakupi półrocznym abonament wyniesie tylko 40zł miesięcznie.

Canal+online - należy przejść pod wskazany poniżej banner reklamowy i wykupić subskrypcję. Na jednym koncie użytkownika, na którym wykupiony jest abonament transmisję mogą jednocześnie oglądać dwie osoby korzystające z różnych urządzeń. Transmisja meczu Juventus Turyn - Paris Saint-Germain oraz innych meczów Ligi Mistrzów można uruchomić w serwisie www należącym do Canal+online i w aplikacji.Wynik meczu na żywo Juventus Turyn - Paris Saint-Germain będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Kto faworytem meczu Juventus Turyn - Paris Saint-Germain

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest Paris Saint-Germain. Kurs na Juventus Turyn oscyluje w granicach 5.27, na remis 4.22, na Paris Saint-Germain 1.62.

Juventus Turyn - Paris Saint-Germain typy i kursy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na mecz Juventus Turyn - Paris Saint-Germain można obstawiać w firmie STS. Po przejściu pod wskazane poniżej adres internetowy bukmachera można założyć bezpłatne konto klienta, a także skorzystać z oferty promocyjnej. STS na start oferuje 1500zł.

Wygra Juventus Turyn: kurs 5.27 (STS)
Remis: kurs 4.22 (STS)
Wygra Paris Saint-Germain: kurs 1.62 (STS)